Allegria výlet motorovým člunem po Lipně

Značka: Allegria Náš kód: 100002788108

Partnerský prodej

Allegria výlet motorovým člunem po Lipně

Představujeme zážitkový poukaz Výlet motorovým člunem po Lipně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2640
2 640 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Výlet motorovým člunem po Lipně, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Lipenská přehrada

Průběh: po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz a budete krátce zaškoleni. Na místě hradíte kauci 5000,– Kč. Loď si poté převezmete a budete si ji moci řídit sami. Pohonné hmoty jsou zahrnuty v ceně. Z hygienických důvodů se zážitku nesmí účastnit Vaši zvířecí miláčci. Zapůjčení je možné v 9:00 a ve 12:00.

Balíček obsahuje: pronájem motorového člunu Anmarin 480 pro 4 osoby na 3 hodiny – vždy od 9 do 12 hod. nebo od 12 do 15 hod. bez nutnosti vlastnit kapitánský průkaz, záchranné vesty, PHM.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: květen – 15. říjen

Počet osob: 4

Doprovod: není možný

Počasí: nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách – silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: být připraven jak na hezké počasí – tj. sluneční krém, sluneční brýle, čepici, tak i na možnost chladnějšího počasí a přeháněk – tj. větrovku atd. a body bez černé podrážky.

Poznámka: na plachetnici není třeba průkaz VMP ( „řidičák" na loď), vratná kauce 5.000Kč. Pobyt na vodě je úzce spjatý s počasím, proto je potřeba počítat s různými povětrnostními vlivy a být připraven jak na slunečné počasí, tak i na větrné dny s přeháňkami. Subjektivně špatné počasí není důvodem ke zrušení termínu a vznesení požadavku na nový náhradní termín. Důvodem je pouze objektivně nepříznivé počasí, tj. vytrvalý déšť, silný vítr (nad 15 m/s, bouřky, atd.) tedy dle předpovědi na daný den. V takovém případě vás budeme kontaktovat ohledně zrušení termínu a stanovení náhradního.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihočeský kraj
Určení skupina