Poukaz Allegria - bungee Extrém, seskoky z jeřábu ze 120 m

Značka: Náš kód: 100002001405

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - bungee Extrém, seskoky z jeřábu ze 120 m

Představujeme zážitkový poukaz Bungee Extrém, seskoky z jeřábu ze 120 m, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2975
2 975 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
975 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Bungee Extrém, seskoky z jeřábu ze 120 m, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Brno

Průběh: seskok je nutné rezervovat nejpozději 30 dní před termínem seskoku. Čas rezervace není časem seskoku, ale časem, kdy se máte dostavit k zaregistrování k seskoku. Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz, vypíšete a podepíšete registraci ke skoku a pravidla chování během a po skoku a svůj zdravotní stav http://xtreme-sports.cz/…odminky.html . Po instruktáži se odebere na místo, kde bude dokončena příprava k seskoku a pak samotný seskok. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování bungee jumpingu. Pořadí skokanů na místě určuje výhradně provozovatel seskoků. Doba čekání na seskok se pohybuje od 5 minut do 4 hodin v závislosti na psychice skákajících a počasí.

Balíček obsahuje: 1 x seskok bungee jumpingu z jeřábu ze 120 metrů, certifikát o absolvování seskoku.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně dle vypsaných termínů

Počet osob: 1

Doprovod: je možný – pro doprovod je vyhrazen prostor kolem jeřábu.

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal. Váhová kategorie: 40 – 120 kg.

Oblečení: dle Vašeho vlastního uvážení

Poznámka: zájemci mladší 18 let mají povinnost mít na místě rodiče či zákonného zástupce, nebo úředně ověřený písemný souhlas rodičů či zákonného zástupce, jinak nelze seskok absolvovat. Váhová kategorie: 120 metrů – 40 – 120 kg. Rezervaci doporučujeme učinit minimálně 1 měsíc předem. Termíny seskoků vypisuje přímo dodavatel http://www.xtreme-sports.cz/terminy.html a je nutné se těmto termínům přizpůsobit. Storno rezervace termínu je možná bez stornopoplatků měsíc před závazně rezervovaným termínem.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihomoravský kraj
Určení muž