Allegria jízda ve sporťácích na okruhu - 4 kola Hradec Králové
2 990 Kč

Otestujte kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů přímo a závodní okruh u Hradce Králové. Milujete Ferrari, Lamborghini, Porsche Boxster, Aston Martin, McLaren 570s? V tom případě tady budete jako doma. Tyhle špičkové supersporty dokáží dělat divy, přesvědčte se na vlastní kůži.

Allegria projížďka v BVP-1 a střelba z AK-47
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Projížďka v BVP-1 a střelba z AK-47, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria porsche 911 Carrera – sprint na letišti
990 Kč

Projeďte se již sedmou generací modelové řady Porsche s označením 991. Přijďte si užít sprint na letišti v Porsche 911 Carrera. Nestárnoucí klasika v novém kabátě, ladné křivky, úžasný zvuk, atmosféra interiéru… to vše prostě musíte zažít při své jízdě snů!

Chemical Guys Kurz Základy detailingu
1 890 Kč

Poukaz na kurz Základy detailingu od Smart Detailing University ve Zlíně nebo v Praze od zkušených lektorů americké autokosmetiky Chemical Guys. V kurzu se naučíte to nejdůležitější, co byste měli vědět pokud jste majitelem vozidla o které chcete pečovat, aby Vám dlouho vydržel jako nové.

Allegria subaru Impreza - sprint na letišti
990 Kč

Zažijte na vlastní kůži ten pocit z jízdy snů a užijte si svoji chvíli plnou adrenalinu. Vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu v supersportu Subaru Impreza WRX STI.

Allegria extreme jízda na čtyřkolkách pro dva
3 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Extreme jízda na čtyřkolkách pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria enduro motokros
2 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Enduro motokros, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve sporťácích na okruhu - 6 kol Hradec Králové
4 490 Kč

Otestujte kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů přímo a závodní okruh u Hradce Králové. Milujete Ferrari, Lamborghini, Porsche Boxster, Aston Martin? V tom případě tady budete jako doma. Tyhle špičkové supersporty dokáží dělat divy, přesvědčte se na vlastní kůži.

Allegria jízda v závodní Buggy - 5 kol Dolní Bousov
3 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v závodní Buggy – 5 kol, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria spolujízda legendární tříkolkou Velorex 350 Sedlčany
2 499 Kč

projeďte se v „Hadraplánu“ a vezte se jako pán. Tříkolový vůz složený z trubek potažených koženkou (dále přezdívaný “Montgomerák”, nebo “Prchající stan”) byl vyráběn pouze malosériově, jako vozidlo určené pro invalidy. Do světa se vydalo přes 15 tisíc kusů a k vidění je i v Asii nebo…

Allegria jízda v Aston Martin DB9 - 60 minut
9 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v Aston Martin DB9 – 60 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 10 minut
999 Kč

Novinka

Projeďte se v nadupaném supersportu Ford Mustang GT. Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v Mustangu. Kdy jindy budete moci řídit takový vůz? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny…

Allegria jízda v Lamborghini Gallardo - 10 minut Brno
1 599 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda v Lamborghini Gallardo – 10 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria projížďka na “Čezetě” se sajdkárou
2 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Projížďka na “Čezetě” se sajdkárou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria staň se bagristou
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Staň se bagristou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria testovacím jezdcem BMW na okruhu
5 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Testovacím jezdcem BMW na okruhu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria výlet limuzínou na 3 hodiny
3 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Výlet limuzínou na 3 hodiny, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria extreme jízda na čtyřkolce
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Extreme jízda na čtyřkolce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria ferrari 458 Italia vs. Lamborghini Gallardo LP560 Bravantice
4 699 Kč

Novinka

Tento zážitek Vám umožní svézt se ve dvou ikonách nejlepších supersportů světa: Ferrari 458 Italia a Lamborghini Gallardo LP560. Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v těchto nadupaných vozech. Užijte si naplno stoupající hladinu adrenalinu v krvi. A věřte, že na jízdu v těchto dvou…

Allegria hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti
1 899 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hummer H2 GEIGER V8 6.2 Hemi – sprint na letišti, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ferrari 458 Italia - 40 minut Brno
4 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ferrari 458 Italia – 40 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 10 minut Bravantice
999 Kč

Novinka

Projeďte se v nadupaném supersportu Ford Mustang GT. Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v Mustangu. Kdy jindy budete moci řídit takový vůz? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny…

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 10 minut Olomouc
999 Kč

Novinka

Projeďte se v nadupaném supersportu Ford Mustang GT. Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v Mustangu. Kdy jindy budete moci řídit takový vůz? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny…

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 15 minut Brno
1 299 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT 5.0 – 15 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jízda ve Ford Mustang GT 5.0 - 60 minut Brno
2 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jízda ve Ford Mustang GT 5.0 – 60 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria lamborghini Gallardo LP560 vs. Ford Mustang GT 5.0 Olomouc
4 399 Kč

Novinka

Projeďte se ve dvou nadupaných supersportech: Lamborghini Gallardo LP560 a Ford Mustang GT 5.0. Kdy jindy budete moci řídit takové 2 vozy a porovnat jejich výkon, klady i zápory? Neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí si jen zarezervovat termín a pak si…

Allegria projížďka veteránem
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Projížďka veteránem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria testovací den Ford Racing
2 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Testovací den Ford Racing , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria řízení bojového tanku T55 - premium
33 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Řízení bojového tanku T55 – premium, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria závodní den ve formuli a Arielu Atom
7 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Závodní den ve formuli a Arielu Atom, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Chemical Guys Kurz Leštění a korekce laku
2 790 Kč
+ doprava zdarma

Poukaz na kurz LEštění a korekce laku od Smart Detailing University ve Zlíně nebo v Praze od zkušených lektorů americké autokosmetiky Chemical Guys. V kurzu se naučíte jak správně nachystat vůz či jak používat leštičku a jak obnovit lak Vašeho vozu, aby byl jako když jste jej koupili.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: