Allegria jízda na okruhu v supersportech Hradec Králové

Allegria jízda na okruhu v supersportech Hradec Králové

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vyberte si jakýkoliv vůz z našeho vozového parku a projeďte se v něm jako opravdový závodník. Připravili jsme pro vás kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů, které máte možnost otestovat na opravdovém závodním okruhu 1,6 km u Hradce Králové. Stačí si jen vybrat značku vašich… Celý popis
4 490 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Allegria

Skladem u partnera 5+ kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Allegria

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100030790253

Popis

Vyberte si jakýkoliv vůz z našeho vozového parku a projeďte se v něm jako opravdový závodník. Připravili jsme pro vás kombinaci těch nejslavnějších značek supersportů, které máte možnost otestovat na opravdovém závodním okruhu 1,6 km u Hradce Králové. Stačí si jen vybrat značku vašich snů. Vybírat můžete z: Porsche 911 GT3 Packet, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R Nismo.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Hradec Králové

Průběh: Na zážitek se dostavte minimálně 30 minut před rezervovaným časem. Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz, následně proběhne úvodní registrace, školení a podpis smlouvy o nájmu dopravního prostředku. Všechna kola řídíte vy – pouze první kolo je poznávací. Vybraný vůz nahlaste při rezervaci termínu. Vybírat můžete z: Porsche 911 GT3 Packet, Ferrari 458 Italia,Lamborghini Gallardo, Audi R8 V10 Plus, Nissan GT-R Nismo. V případě, že se vozidlo změní v autoparku provozovatele, budete s předstihem informováni a bez ohledu na cenu si můžete vybrat daný model. V rámci akce je možné zakoupit na místě občerstvení.

Balíček obsahuje: 1+5 kola na okruhu v supersportu (1. kolo je vždy poznávací – seznámení s tratí, všechna kola řídíte vy), instruktáž, PHM.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: 1. duben – 30. říjen.

Délka trvání zážitku: 1+5 kol.

Počet osob: 1 osoba.

Doprovod: Je možný – pouze jako divák.

Počasí: Má vliv (nepříznivé podmínky jako déšť mohou akci ovlivnit).

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav. Řidič nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, ani pod vlivem alkoholu.

Oblečení: Pohodlné, obuv s pevnou patou.

Poznámka: Při účasti osoby mladší 18 let, je třeba OP osoby za ni zodpovědné. Termíny vypisuje dodavatel (7–8 termínů na rok) a je nutné se jim přizpůsobit. Dodavatel si vyhrazuje právo změnit termín či vozidlo samotné v těchto případech: náhlá technická závada, či havárie objednaného vozidla, nepříznivé klimatické podmínky, uzavření polygonu ze strany majitele polygonu. Na místě je možné sjednat 0% spoluúčast dle aktuálního ceníku dodavatele. V průběhu dne je možné si na místě zakoupit občerstvení. Jako doprovodný program je možnost využít rally simulátoru anebo rally taxi za poplatek (pokud není součástí poukazu).

Platnost poukazu do: 31.12.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.