Poukaz Allegria - jízda na čtyřkolce Ořechov u Brna

Značka: Náš kód: 100001757714

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - jízda na čtyřkolce Ořechov u Brna

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na čtyřkolce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2780
2 780 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
780 Kč
více info zde
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jízda na čtyřkolce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Ořechov u Brna

Průběh: po příjezdu na místo Vás instruktor seznámí s řízením čtyřkolky, zapůjčí Vám ochranou přilbu a rukavice a pak už se můžete vydat na speciálně vytvořenou trať a otestovat své umění. Je pro Vás připravena trať tvořená mnoha zatáčkami, prohlubněmi, vyvýšeninami a muldami, zkrátka ideální terén, kde můžete nadoraz vyzkoušet, co čtyřkolky dovedou. Pro nejodvážnější máme připraven speciální polygon, který používají i obrněné transportéry.

Balíček obsahuje: zapůjčení čtyřkolky YAMAHA na 1 hodinu, zapůjčení ochranné přilby a rukavic, dohled instruktora, spotřeba pohonných hmot.

Balíček neobsahuje: odvoz na místo konání zážitku

Sezóna: duben – říjen

Počet osob: 1

Doprovod: je možný

Počasí: má vliv na aktivitu – v případě nepříznivého počasí (déšť, bláto, sníh) je trať uzavřena.

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: sportovní, pohodlné

Poznámka: Aktivita je určena pouze starším 16 let.

Platnost poukazu do: 30.06.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihomoravský kraj