Allegria dobrodružství ve světě fantazie K. Zemana
1 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dobrodružství ve světě fantazie K. Zemana, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rodinný vstup do Aquapalace Praha
1 749 Kč

Děti dospělí se vyřádí v největším aquaparku střední Evropy – Aquapalace Praha. Na ploše 9 150 m2 zde najdete tři paláce vodního světa s tobogány a skluzavkami, opravdovým vlnobitím i dalšími atrakcemi a rozsáhlý saunový svět, kde si užijete rodinný den plný zábavy a odpočinku.

Allegria elektrická jednokolka
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Elektrická jednokolka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria a-jump - skákací boty
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz A-jump – skákací boty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria mushing – jízda se psím spřežením
2 199 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Mushing – jízda se psím spřežením, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria lukostřelba napříč časem Netolice
1 200 Kč

Vydejte se s námi na dlouhou cestu od prvního ohnutého klacku po moderní loveckou zbraň. Nemusíte umět střílet, ani mít vlastní vybavení. Vše potřebné, včetně školeného instruktora, poskytneme. Dozvíte se zajímavosti ze světa lukostřelby a vyzkoušíte si střelbu z nejrůznějších typů luků.

Allegria úniková hra Kingdom come: Experience Malešov
9 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Úniková hra Kingdom come: Experience, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria virtuální realita až pro 5 osob
2 300 Kč

Novinka

Je venku horko k padnutí a nebo sychravo, prší a nebo zima, že by ani psa nevyhnal? Navštivte VR místnost v Plzni a zahrajte si se svými dětmi či s přáteli. Virtuální realita je stále více oblíbenou společenskou hrou. V našem balíčku máte na 2 hodiny rezervovanou celou VR místnost se…

Allegria kombo projížďka na Segway a E-koloběžce
1 500 Kč

Pojďte si zajezdit na elektro koloběžce a segway! Zastavte se na nejkrásnějších pražských výhledech a zažijte zábavnou jízdu na Segway! První část strávíme v historickém centru Prahy a ve druhé části naší projížďky se podíváme na památky mimo hlavní turistické trasy.

Allegria den plný zážitků v EKOParku pro celou rodinu
990 Kč

Novinka

Zahoďte na chvíli mobil a zažijte den s rodinou offline. Zažijte dobrodružství na rodinné Cestě EKOParkem za pokladem a ponořte se do příběhu o zachráněném lesním království. V ekodílničkách si ze dřeva vyrobíte originální suvenýr nebo dřevěnou hračku,

Allegria jeden den farmářem
1 399 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jeden den farmářem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria adventure golf pro dva s obědem
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Adventure golf pro dva s obědem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 2 hodiny ve světě koní
1 850 Kč

Poznejte krásy světa z koňského hřbetu… ne nadarmo se říká, že tento pohled je nejkrásnější. Prožijte to na vlastní kůži díky jezdeckému klubu eLiTe. Povedeme Vaše první krůčky v koňském sedle v přátelské a pohodové atmosféře. Čekají na Vás pohodoví, vychovaní a klidní koně, se kterými…

Allegria krmení kočkovitých šelem Radostice-20%
5 490 Kč 4 390 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Krmení kočkovitých šelem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria minikurz horsemanshipu
1 490 Kč

Milujete svět koní, ale máte při práci s koněm spoustu nezodpovězených otázek? Jezdecký klub eLiTe Vám přináší minikurz horsemanshipu, abyste si se svým koněm byli vzájemnou oporou a společné chvíle byly harmonické a pohodové. Čeká na Vás přátelské prostředí, rodinná atmosféra a…

Allegria mushing pro děti Šumpersko
2 420 Kč

Nechte vaše dítě okusit dobrodružství dalekého severu při jízdě na saních tažených severskými psy husky! Zúčastní se zapřahání, napojení a strojení psů do postrojů, osobně jim dá pamlsky a vyzkouší, zda psi dají za piškot „pac“. Nakonec si užije samotné jízdy se psím spřežením. A pokud…

Allegria s rodinou na adventure golf
720 Kč

Představujeme zážitkový poukaz S rodinou na adventure golf, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria aktivní balíček pro rodinu
990 Kč

Zavítejte do Fun Parku Jesenice, kde na Vás čeká neobyčejný zážitek plný emocí! Vyzkoušejte svoji obratnost v jedinečném interaktivním lanovém centru, které je první svého druhu v Evropě, v Čechách dokonce jiné takové nenajdete. Čeká na Vás také adventure minigolf plný přírodních překážek.

Allegria den v Hamleys - Zvýhodněný Hamleys balíček-25%
2 000 Kč 1 500 Kč

Výprodej

V Hamleys zábava začíná a nikdy nekončí. Překročte všichni společně práh a ocitnete se ve světě radosti a zázraků plném zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tematických akcí a tisíci kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku. Zážitkový balíček v Hamleys…

Allegria krmení pro odvážné
1 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Krmení pro odvážné, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria automechanikem na zkoušku Praha
1 990 Kč

Chcete si splnit klukovský sen a vyzkoušet si práci automechanika? Vyberte si, co by vás zajímalo a pod vedením majitele servisu – zkušeného automechanika v plně vybaveném autoservisu – to zvládnete i vy! Ať si vyberete přezouvání a opravy pneu nebo diagnostiku závad, výměnu brzd či…

Allegria den ošetřovatelem v Zooparku obec Zájezd
4 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Den ošetřovatelem v Zooparku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria krmení kočkovitých šelem Radostice-20%
6 690 Kč 5 299 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Krmení kočkovitých šelem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria kurz moderní kaligrafie
2 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz moderní kaligrafie, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria na farmu za zvířaty
2 670 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na farmu za zvířaty, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem
1 700 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria plavba za pirátským pokladem
2 500 Kč

Vyrazte na nevšední rodinný výlet – plavbu za pirátským pokladem. Náš loupeživý kapitán hledá posádku na dobrodružnou cestu za pokladem. Pomůžete mu na cestě za slávou a bohatstvím? Záleží jen na Vás, zda dokážete tajné místo najít. Připravte se na zábavu a vzrušení pro děti a odpočinek…

Allegria pohádkový výlet na zámek + hra Dračí poklad
990 Kč

Přijměte naše pozvání na pohádkový výlet na hrad a zámek Staré hrady. Vstupné zahrnuje 2 prohlídkové trasy pro 2 dospělé a 2 děti na prohlídku okruhů Zámecké pohádkové sklepení a Zdravosvět a Dračí království, k tomu desková hra Dračí poklad. Návštěva Hradu a zámku Staré Hrady s…

Allegria "únikovka" v jeskyni
999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz „Únikovka“ v jeskyni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria vstup do Hop Arena Liberec Liberec
990 Kč

Zaskočte si do HOP ARENY v Liberci a skákejte jako o život. Na více než 1700 metrech čtverečních je k užívání 42 trampolín pro dětí od 3 let a dalších 8 atrakcí. Liberecká HOP Arena láká na atrakce jako je překážková dráha “Cesta Ninja bojovníka”, “Maxiskok” – olympijské trampolíny…

Allegria „buďte ve vatě“
2 800 Kč

Představujeme zážitkový poukaz „Buďte ve vatě“, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria celodenní péče nejen o kočkovité šelmy
7 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Celodenní péče nejen o kočkovité šelmy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria chovatelem ryb na zkoušku Bečov nad Teplou
4 999 Kč

Zajímá Vás, kde se bere černý kaviár, co vše předchází tomu, než se vánoční kapr dostane na Váš stůl, co vše souvisí s výlovem rybníka? Odpovědi na to a mnohem více najdete na zážitku Chovatelem ryb na zkoušku. Váš rybářský den, bude korunován prací s živými dinosaury mnohých řek -…

Allegria cyklovýlet údolím Divoké Šárky
3 580 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Cyklovýlet údolím Divoké Šárky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria den v Hamleys
990 Kč

V Hamleys zábava začíná a nikdy nekončí. Překroč práh a ocitneš se ve světě radosti a zázraků plném zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tematických akcí a tisíci kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku. Zážitkový balíček v Hamleys obsahuje…

Allegria den ve videoherně pro rodinu Červený Újezd
1 500 Kč

Novinka

Poznejte jak se hrály hry, které dopomohly ke vzniku herního průmyslu tak, jak ho známe dnes. Pobavte se s kolegy, s partnery, s dětmi v ArcadeHry, kde najdete 175 plně funkčních herních automatů z celého světa. Zkuste legendy jako Pong, Donkey Kong, Pac-Man, Galaga, Super Mario Bros a…

Allegria dobrodružství na Segway u Č. Krumlova
3 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dobrodružství na Segway u Č. Krumlova, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria fotografem na den
4 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Fotografem na den, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria generál: Kompletní vojenský výcvik
1 930 Kč

Užijte si celé odpoledne pro velkou skupinu lidí, kteří se nebojí pořádně se zapotit. Kompletní vojenský výcvik není nic pro „princezny“. Čeká Vás paintball, jízda v BVP-1, překážková dráha postavená podle vzoru vojenských výcvikových drah. Na závěr si prohlédnete muzeum včetně jeho…

Allegria kapitán: Tři dobrodružné hodiny
1 399 Kč

Pokud Vás zajímá vojenství, vojenská technika i výcvik, pak máte jedinečnou příležitost přijít si užít aktivní odpoledne. Zahrajete si paintball na jednom z nejlepších hřišť, jaké v ČR najdete. Naplánujeme Vám originální scénář. Svou kondici prověříte na překážkové dráze postavené po…

Allegria komentovaná prohlídka kočkovitých šelem Radostice
1 400 Kč

Poznejte fascinující svět divokých šelem. Nemusíte za nimi cestovat tisíce kilometrů, abyste je mohli mít doslova na dosah ruky. Při komentované prohlídce kočkovitých šelem se dozvíte o jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, ale také enrichmentu. Nechte se ohromit jejich…

Allegria krmení krokodýlů pro dva Praha
1 439 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Krmení krokodýlů pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria kurz přežití v přírodě
3 700 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kurz přežití v přírodě , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy - hobby a zážitky se zvířaty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - hobby a zážitky se zvířaty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - hobby a zážitky se zvířaty akce.