Allegria výroba přírodního parfému na míru pro dva

Značka: Allegria Náš kód: 100002726108

Partnerský prodej

Allegria výroba přírodního parfému na míru pro dva

Představujeme zážitkový poukaz Výroba přírodního parfému na míru pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

4099
4 099 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Výroba přírodního parfému na míru pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha 1

Průběh: na zážitek se dostavte bez aplikované vlastní vůně na těle, především je-li výrazná. Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. Čeká Vás vonná degustace, výlet do království prvotřídních přírodních vůní z celého světa. Seznámíte se s širokou paletou čistých rostlinných vonných esencí a blahodárnými účinky jednotlivých přírodních vůní na tělo i na psychiku. Dozvíte se zajímavosti o původu a výrobě vůní. Dle individuálních přání a potřeb si vyberete vonnou kompozici do parfému. Namícháte osobní olejový parfém, nejen krásný a originální ale zároveň zdraví prospěšný. Parfém si odnesete v originálním hand-made flakonku od českých sklářů.

Balíček obsahuje: 120 minut konzultace, výroba dvou přírodních olejových parfémů na míru, výrobky: 2× přírodní olejový parfém cca 10 ml v roll-on flakonu, 1× vonný tělový masážní olej na míru 20 ml.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: září – červen

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: Zážitek nelze čerpat se silnou rýmou nebo jinou nemocí omezující čich.

Oblečení: pohodlné

Poznámka: věk minimálně 18 let.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení žena