Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Značka: Náš kód: 100002006009

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1790

1 790 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Liberec

Průběh: v čas rezervace dorazíte na místo konání, kde se Vás ujme náš zkušený roommaster. Tomu předáte svůj zážitkový poukaz. Před hrou samotnou proběhne briefing, kde se seznámíte s konceptem hry, konkrétním příběhem, cílem a také tipy a triky jak hru hrát a užít si ji na maximum. Jedna hra probíhá 70 minut. Po jejím skončení následuje tzv. Debrief, kde probereme celou Vaši hru, zodpovíme otázky, vše shrneme a zhodnotíme. Rádi Vás také vyfotíme na památku, obdržíte malé dárky a po rozloučení si již můžete sáhodlouze vyprávět o tom, co jste právě zažili. Více o nabízených hrách naleznete v otázkách a odpovědích na webu přímo u zážitku.

Balíček obsahuje: absolvování 1 únikové hry (60 minut) z portfolia The Chamber Liberec (Tajemná pracovna nebo Hackerovo doupě) dle vlastního výběru až pro 6 osob, v případě potřeby 10 minut času navíc, kovový hlavolam dle vlastního výběru pro všechny účastníky v hodnotě až 600 Kč.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2 až 6

Doprovod: maximální počet účastníků při hře je 6 osob.

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: hra „Hackerovo doupě“ je omezena 15 lety věku, ale po předchozí notifikaci je možné „závadné“ elementy odstranit a hru zpřístupnit od 6 let. Hra „Tajemná pracovna“ je taktéž od 6 let. V takové skupině pak musí být přítomna alespoň 1 dospělá osoba.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Liberecký kraj
Určení skupina