Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Značka: Náš kód: 100002006009

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1790

1 790 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Liberec

Průběh: v čas rezervace dorazíte na místo konání, kde se Vás ujme náš zkušený roommaster. Tomu předáte svůj zážitkový poukaz. Před hrou samotnou proběhne briefing, kde se seznámíte s konceptem hry, konkrétním příběhem, cílem a také tipy a triky jak hru hrát a užít si ji na maximum. Jedna hra probíhá 70 minut. Po jejím skončení následuje tzv. Debrief, kde probereme celou Vaši hru, zodpovíme otázky, vše shrneme a zhodnotíme. Rádi Vás také vyfotíme na památku, obdržíte malé dárky a po rozloučení si již můžete sáhodlouze vyprávět o tom, co jste právě zažili. Více o nabízených hrách naleznete v otázkách a odpovědích na webu přímo u zážitku.

Balíček obsahuje: absolvování 1 únikové hry (60 minut) z portfolia The Chamber Liberec (Tajemná pracovna nebo Hackerovo doupě) dle vlastního výběru až pro 6 osob, v případě potřeby 10 minut času navíc, kovový hlavolam dle vlastního výběru pro všechny účastníky v hodnotě až 600 Kč.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2 až 6

Doprovod: maximální počet účastníků při hře je 6 osob.

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: hra „Hackerovo doupě“ je omezena 15 lety věku, ale po předchozí notifikaci je možné „závadné“ elementy odstranit a hru zpřístupnit od 6 let. Hra „Tajemná pracovna“ je taktéž od 6 let. V takové skupině pak musí být přítomna alespoň 1 dospělá osoba.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Liberecký kraj
Určení skupina