Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Značka: Náš kód: 100002006010

Partnerský prodejDoprava zdarma

Poukaz Allegria - únikové hry The Chamber Liberec

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2990
2 990 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
990 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Únikové hry The Chamber, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Liberec

Průběh: v čas rezervace dorazíte na místo konání, kde se Vás ujme náš zkušený roommaster. Tomu předáte svůj zážitkový poukaz. Před hrou samotnou proběhne briefing, kde se seznámíte s konceptem hry, konkrétním příběhem, cílem a také tipy a triky jak hru hrát a užít si ji na maximum. Jedna hra probíhá 70 minut. Jestliže zážitek využije jeden tým, pak obě hry „Tajemná komnata“ a „Hackerovo doupě“ čerpá v jeden den. Jestliže soutěží dva týmy, pak oba začínají hru „Tajemná komnata“ ve stejný čas. Po skončení hry následuje tzv. Debrief, kde probereme celou Vaši hru, zodpovíme otázky, vše shrneme a zhodnotíme. Rádi Vás také vyfotíme na památku, obdržíte malé dárky a po rozloučení si již můžete sáhodlouze vyprávět o tom, co jste právě zažili. Více o nabízených hrách naleznete v otázkách a odpovědích na webu přímo u zážitku.

Balíček obsahuje: absolvování únikové hry “Tajemná pracovna” až pro 2 týmy až po 6 osobách, nebo dvou her “Tajemná pracovna” a “Hackerovo doupě” pro jeden tým až o 6 osobách , v případě potřeby 10 minut času navíc, kovový hlavolam dle vlastního výběru pro všechny účastníky (v hodnotě až 600 v případě 1 týmu a až 1200 Kč v případě týmů dvou).

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2 až 6

Doprovod: maximální počet účastníků při hře je 12 osob.

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: hra „Hackerovo doupě“ je omezena 15 lety věku, ale po předchozí notifikaci je možné „závadné“ elementy odstranit a hru zpřístupnit od 6 let. Hra „Tajemná pracovna“ je taktéž od 6 let. V takové skupině pak musí být přítomna alespoň 1 dospělá osoba.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Liberecký kraj
Určení skupina