Poukaz Allegria - vegetariánské 8chodové degustační menu

Značka: Náš kód: 100000786981

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - vegetariánské 8chodové degustační menu

Představujeme zážitkový poukaz Vegetariánské 8chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

2400
2 400 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
400 Kč
více info zde
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Vegetariánské 8chodové degustační menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha 2

Průběh: po příchodu na místo budete zavedeni ke stolu a poté už si budete jen vychutnávat 8chodovou degustační večeři, kterou můžete za příplatek doplnit vybranými víny.

Balíček obsahuje: 8chodovou degustační večeři

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: je možný za doplatek (je možné si vybrat jídlo z à la carte)

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý

Oblečení: pohodlné

Poznámka: před restaurací jsou pro zákazníky vyhrazena parkovací místa. Skladba menu se může měnit dle ročního období, avšak počet chodů a kvalita je zachována. Aktuální menu naleznete http://etnosvet.cz/…sting-cs.pdf.

Platnost poukazu do: 30.06.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení pár