Allegria skandinávské přírodní wellness s občerstvením

Allegria skandinávské přírodní wellness s občerstvením

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dopřejte si relaxaci ve skandinávském příodním wellness. Odpočinete si ve finské horké kádi a prožijete chvíle nezapomenutelné romantiky pod širým nebem. Pro maximální umocnění prožitku bude pro Vás na místě přípraven wellness koš s vybavením a drobným občerstvením. Celý popis
Partner: Allegria
1 980 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Allegria

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015715627

Popis

Dopřejte si relaxaci ve skandinávském příodním wellness. Odpočinete si ve finské horké kádi a prožijete chvíle nezapomenutelné romantiky pod širým nebem. Pro maximální umocnění prožitku bude pro Vás na místě přípraven wellness koš s vybavením a drobným občerstvením.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Liberec

Průběh: v domluvený čas Vás budeme čekat v kanceláři. Před předáním wellness a zahájením relaxace Vás požádáme o předložení zážitkového poukazu a občanského průkazu (OP postačí jen jednoho z páru). Poté bude privátní prostor skandinávského wellness jen pro vás. Prostory wellness se nacházejí ve svažitém lesoparku a jsou umístěné na skále s výhledem na celý EKOPark a přilehlou cyklostezku. K dispozici je vyhřívaná perníková chaloupka s posezením, kde se můžete převléknout. Jinak se jedná o outdoorový prostor, nemusíte se ale bát, do kádě pršet, ani chumelit nemusí, pokud si roztáhnete zahradní slunečník, který je zde umístěn.

Balíček obsahuje: koupel v horké finské kádi pod širým nebem pro 2 osoby na 2 hodiny; koš obsahuje: sekt, láhev vody, juice, chipsy a oříšky; k zapůjčení zdarma máte k dispozici 2× župan, 4× ručník, 2× pantofle, 2× skleničky na sekt. Celodenní vstup do EKOParku v rozsahu dle sezóny.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně

Délka trvání zážitku: 2 hodiny

Počet osob: 2

Doprovod: je možný za doplatek (max. 6 osob)

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: doporučujeme objednávku horké kádě provádět vždy s dostatečným předstihem. Samotná příprava – napuštění vody a vytopení na teplotu 40°C trvá 24 hodin. Děti do 6 let ZDARMA. Vstup povolen do wellness pro děti až od 3 let. Každá další osoba do max. počtu 6 osob (příplatek + 150,– Kč/os). Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceny dle aktuálního ceníku.

Platnost poukazu do: 31.12.2022

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.