Allegria čokoládová masáž Praha
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Čokoládová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria japonská císařská masáž Praha
900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Japonská císařská masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria re-fresh těla i mysli
990 Kč

Novinka

Nechte se rozmazlovat v relaxačním studiu v srdci Prahy na Malé Straně. Dopřejte si refresh těla i mysli. Luxusní balíček zahrnuje proceduru Head Spa, relaxační rašelinový zábal zad, parafínový pečující zábal rukou a fresh juice. Tak a nic nečekejte a restartujte se.


Allegria spa s výhledem na Pražský hrad Praha
1 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz SPA s výhledem na Pražský hrad, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria all inclusive relax v privátním spa
7 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz All inclusive relax v privátním spa, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria anti agingová bio péče pro lesk a vitalitu vlasů
1 580 Kč

Novinka

V luxusně zařízeném bio salonu OliOla organic beauty si užijete profesionální péči o Vaše vlasy bez chemicky škodlivých látek. Zkušený kadeřník s Vámi vybere střih, který Vám bude sedět, následně se můžete těšit na hýčkání jaké jste dosud nepoznali.


Allegria antistresová masáž
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Antistresová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria aqua balíček pro pár
5 579 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aqua balíček pro pár, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria úžasný relax v privátním spa - 60 minut
1 690 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Úžasný relax v privátním spa – 60 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria cestování po Asii
1 390 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Cestování po Asii, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria detoxikační zábal
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Detoxikační zábal, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria dokonalá masáž Praha
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria dokonalé wellness pro dva
4 999 Kč

Novinka

Cestování po Thajsku za dokonalou masáží nikdy nebylo tak jednoduché jako dnes. Vydejte se do samotného nitra Evropy, Staré Prahy, salonu luxusních thajských masáží. Dopřejete si dokonalou masáž, hotelové wellness s bazénem, saunou a horkou párou s chladícími sprchami a relaxační zónou.


Allegria dotek vůně - olejová aroma masáž Praha
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dotek vůně – olejová aroma masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria enchanted Journey
3 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Enchanted Journey, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria esence Orientu
4 290 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Esence Orientu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria euforická masáž konopným olejem Praha
1 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Euforická masáž konopným olejem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria exotická bambusová masáž Praha
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Exotická bambusová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria foot Relief Reflexology se saunou
1 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Foot Relief Reflexology se saunou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria form Factory - Sportovně relaxační den Praha
2 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Form Factory – Sportovně relaxační den, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria herbal Body Care u Karlova mostu
990 Kč

Novinka

Máme pro Vás zaručený recept na to, jak si „dobít baterky“. Objevte tajemství dokonalého spojení nahřátých vonných bylin a šikovných rukou. Herbal Body Care je hodinová procedura, která Vám poskytne dokonale uvolňující a revitalizující péči o Vaše záda a končetiny. Přijďte a zažijete znovuzrození.


Allegria hot Ayurveda - 90 minut
1 795 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hot Ayurveda – 90 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria indian Coconut 90 minut
1 895 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Indian Coconut 90 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria just slim - zeštíhlující masáž
1 290 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Just slim – zeštíhlující masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kokosový sen - thajská kokosová masáž Praha
2 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kokosový sen – thajská kokosová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria královská thajská bylinná masáž Praha
1 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Královská thajská bylinná masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria liftingová masáž
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Liftingová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní thajské wellness pro dva
3 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní thajské wellness pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria mango splash oil Praha 1
2 000 Kč

Novinka

Výjimečná terapie celého těla probíhá za použití mangového oleje, který má blahodárné účinky na pleť, ale také antibakteriální, protimykotické a protizánětlivé vlastnosti. Vůně manga vám zlepší náladu. Vychutnejte si mango v limonádě či mangovém čaji. Dopřejte si mangovou kúru, uděláte…


Allegria mango splash oil Praha 1
2 400 Kč

Novinka

Výjimečná terapie celého těla probíhá za použití mangového oleje, který má blahodárné účinky na pleť, ale také antibakteriální a protimikotické a prtizánětlivé vlastnosti. Vůně manga vám zlepší náladu. Vychutnejte si mango v limonádě či mangovém čaji. Dopřejte si mangovou kúru, uděláte…


Allegria masáž lávovými kameny Praha
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Masáž lávovými kameny, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria masáž pro těhotné ženy Praha
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Masáž pro těhotné ženy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria orientální terapie nohou
3 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Orientální terapie nohou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria paradise Bali
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Paradise Bali, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pivní koupel Bernard pro dva Praha 1
2 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pivní koupel Bernard pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pivní koupel Bernard pro dva Praha 2
2 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pivní koupel Bernard pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pivní koupel s masáží pro dva Praha 1
3 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pivní koupel s masáží pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pivní koupel s masáží pro dva Praha 2
3 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pivní koupel s masáží pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria privátní vinné wellness Praha
1 790 Kč

Novinka

Podobně jako pivní koupel je vinná koupel díky svým mnoha blahodárným účinkům na celé tělo čím dál více žádaná. Vinné wellness slouží jako skvělý způsob relaxace pro všechny, kdo si chtějí zpříjemnit den dobrým vínem v soukromí. Součástí koupele je také neomezené využití finské sauny,…


Allegria privátní vinné wellness Praha
2 790 Kč

Novinka

Podobně jako pivní koupel je vinná koupel díky svým mnoha blahodárným účinkům na celé tělo čím dál více žádaná. Vinné wellness slouží jako skvělý způsob relaxace pro všechny co si chtějí zpříjemnit den dobrým vínem v soukromí. Součástí koupele je také neomezené využití finské sauny, která…


Allegria privátní wellness se saunou a vířivkou Praha
900 Kč

Novinka

Privátní wellness s neomezeným přístupem do vířivé vany a finské sauny zahřeje na těle i duši. Jedním z velmi příjemných způsobů relaxace je koupel právě ve vířivé vaně. Účinek vířivých van na organismus je velmi příznivý a napomáhá k dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce…


Allegria privátní wellness se saunou a vířivkou Praha
1 400 Kč

Novinka

Privátní wellness s neomezeným přístupem do vířivé vany a finské sauny zahřeje na těle i duši. Jedním z velmi příjemných způsobů relaxace je koupel právě ve vířivé vaně. Účinek vířivých van na organismus je velmi příznivý a napomáhá k dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce…


Allegria procedura Mandarin Oriental
6 050 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Procedura Mandarin Oriental, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.