Allegria angusfarm - noc pro dva
3 600 Kč

Přijeďte si vychutnat pohodu, přírodu a dobré jídlo tam, kde voní dřevo, levandule a máte úžasný výhled na přírodní scenérie. Zveme Vás do restaurace, ve které si pochutnáte na vynikající farmářské večeři. Na Angusfarm je jídlo vařeno s chutí, radostí, precizností a bez kompromisů, pouze pro Vás.


Allegria designový vinařský hotel v Mikulově
5 150 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Designový vinařský hotel v Mikulově, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria aktivní víkend pro dva
6 699 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aktivní víkend pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria balíček wellness den s ubytováním
3 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Balíček wellness den s ubytováním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria báječný wellness pobyt pro dva v pivovaru
9 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Báječný wellness pobyt pro dva v pivovaru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria bééézva pobyt na Ovečce
3 540 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Bééézva pobyt na Ovečce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria den na plachetnici s přespáním
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Den na plachetnici s přespáním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria dokonalá relaxace v Augustianu
17 670 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá relaxace v Augustianu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním
7 780 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria gurmánská noc na Chateau Herálec
9 305 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Gurmánská noc na Chateau Herálec , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria gurmánský pobyt na loveckém zámečku
6 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Gurmánský pobyt na loveckém zámečku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria hluboká wellness relaxace
5 720 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hluboká wellness relaxace, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria život na ranči s nádechem romantiky
7 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Život na ranči s nádechem romantiky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria jedinečná noc ve Spa resort Tree of Life
5 280 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jedinečná noc ve Spa resort Tree of Life, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria křehká wellness romantika
5 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Křehká wellness romantika, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria klášterská noc pro miláčka
3 890 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Klášterská noc pro miláčka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria klášterský relaxační pobyt pro páry
6 980 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Klášterský relaxační pobyt pro páry, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kouzelná noc na Chateau Herálec
5 975 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kouzelná noc na Chateau Herálec, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria květinová romantika
5 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Květinová romantika, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria květinový víkend
4 400 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Květinový víkend, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria lahodné pivní lázně pro dva
7 830 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Lahodné pivní lázně pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria let do oblak s gurmánským pobytem
7 499 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Let do oblak s gurmánským pobytem, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxus v Grandhotelu Zvon
9 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxus v Grandhotelu Zvon, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní noc v Žižkovské věži
15 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní noc v Žižkovské věži, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní noc v Tančícím domě s večeří
6 700 Kč

Novinka

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní noc v Tančícím domě s večeří, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní odpočinek pro dva "Sladovna"
7 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní odpočinek pro dva „Sladovna“, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria luxusní romantika v lázních pro dva
11 380 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní romantika v lázních pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria lázeňský relaxační pobyt
2 560 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Lázeňský relaxační pobyt, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria na běžkách po Českém Švýcarsku
6 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na běžkách po Českém Švýcarsku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria na Orlíku, tam je blaze...
3 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na Orlíku, tam je blaze…, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria na skok do Lázní pro dva
14 800 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na skok do Lázní pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria na skok v Českém Krumlově
3 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na skok v Českém Krumlově, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria únik na zámek
6 050 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Únik na zámek, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria noc na zámku jen pro ni
6 199 Kč

Hoďte starosti všedních dní za hlavu a přijeďte si vychutnat svůj soukromý únik na zámek. Někdy člověk potřebuje být sám se sebou, odpočinout si s knihou v ruce a jen se svým vlastním já. Chateau Mcely se postará, abyste při tom byla náležitě hýčkána po celou dobu pobytu a užila si ho na maximum.


Allegria noc v Grandhotelu s degustačním menu
4 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc v Grandhotelu s degustačním menu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria noc v Hereckém domě
3 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc v Hereckém domě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria noc v hotelu Imperial s večeří Praha
7 490 Kč

Okuste kouzlo jedinečné prvorepublikové atmosféry luxusního 5* Art Deco Imperial hotelu přímo v srdci Prahy. Budete si užívat luxusu stylově zařízeného Deluxe pokoje. Čeká na vás fitness i wellness centrum, ale hlavně 3chodové individuálně sestavené menu pod vedením šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.


Allegria noc v hotelu Imperial s večeří Praha
6 490 Kč

Okuste kouzlo jedinečné prvorepublikové atmosféry luxusního 5* Art Deco Imperial hotelu přímo v srdci Prahy. Budete si užívat luxusu stylově zařízeného Deluxe pokoje. Čeká na vás fitness i wellness centrum, ale hlavně 3chodové individuálně sestavené menu pod vedením šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.


Allegria noc v Krumlovské věži Český Krumlov
4 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc v Krumlovské věži, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria noc v Tančícím domě ****
4 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc v Tančícím domě ****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria noc ve skleněné věži Tančícího domu****
9 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc ve skleněné věži Tančícího domu****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria ochutnávka vín s pobytem pro dva Bukovany
4 230 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ochutnávka vín s pobytem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria ochutnávka vín s pobytem pro dva Bukovany
4 799 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ochutnávka vín s pobytem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.