Allegria noc pro dva v Angusfarm
3 600 Kč

Přijeďte si vychutnat pohodu, přírodu a dobré jídlo tam, kde voní dřevo, levandule a máte úžasný výhled na přírodní scenérie. Zveme Vás do restaurace, ve které si pochutnáte na vynikající farmářské večeři. Na Angusfarm je jídlo vařeno s chutí, radostí, precizností a bez kompromisů, pouze…

Allegria víkend v Tančícím domě****-70%
20 000 Kč 6 000 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Víkend v Tančícím domě****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria ubytování v hotelu Zámeček Janovičky na 2 noci
2 100 Kč

Jedinečné spojení aktivního odpočinku, relaxace v nedotčené přírodě a gurmánského zážitku ve stylové restauraci, to je pobyt v hotelu Zámeček Janovičky. Ze svého pokoje se budete kochat nádherným výhledem a pochutnáte si na sezónních a krajových specialitách ze surovin od místních farmářů.

Allegria na Orlíku, tam je blaze...
3 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Na Orlíku, tam je blaze…, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantický wellness pobyt Kolštejn
8 090 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický wellness pobyt Kolštejn, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu
22 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantická noc v luxusním seníku Hřensko
3 000 Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi navštěvují nová místa? Nabízíme vám netradiční prostory resortu U Fořta v srdci národního parku. Romantická noc v luxusním seníku přímo v srdci národního parku čeká jen na vás dva. Styl ubytování jde ruku v ruce s přírodou okolního parku. Užijte si výlety po…

Allegria romantický pobyt s vlastní vířivkou
8 490 Kč

Chcete ji překvapit romantickým dárkem? Požádat o ruku? Oslavit výročí? Důvodů na strávení dokonalých dvou dnů se svou láskou je spousta. Toužíte-li po skutečné a nerušené romantice, roubenka Orlí Hnízdo vám toto přání vyplní. A my je pro vás uděláme co nejhezčí. Večeře při svíčkách,…

Allegria rodinný pobyt ve srubu v Jizerských horách
9 900 Kč

Nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu v luxusních srubových apartmánech resortu Montanie. Vyberte si srub přímo u jezírka, nebo v jizerskohorském lese. Všechny sruby jsou nadstandardně prostorné, mají oddělené ložnice, kuchyňský kout a krásnou terasu s nábytkem. Součástí balíčku je také…

Allegria wellness pobyt v hotelu Sladovna****
3 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness pobyt v hotelu Sladovna****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria den na plachetnici s přespáním
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Den na plachetnici s přespáním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria víkend v Českém Krumlově
4 630 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Víkend v Českém Krumlově, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria wellness romantika v Teepee & Spa
16 099 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness romantika v Teepee & Spa, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria bééézva pobyt na Ovečce
3 540 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Bééézva pobyt na Ovečce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria klášterská noc pro miláčka
3 890 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Klášterská noc pro miláčka, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria noc v hotelu Imperial s večeří Praha
7 490 Kč

Okuste kouzlo jedinečné prvorepublikové atmosféry luxusního 5* Art Deco Imperial hotelu přímo v srdci Prahy. Budete si užívat luxusu stylově zařízeného Deluxe pokoje. Čeká na vás fitness i wellness centrum, ale hlavně 3chodové individuálně sestavené menu pod vedením šéfkuchaře Zdeňka…

Allegria pobyt na ranči pro dva
4 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt na ranči pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria pobytový zážitek "Jsem Vinař"
6 990 Kč

Wine Wellness Hotelu Amande**** ukrývá vinné sklepy, kde si na vás čeká degustace vín. Díky propojení zážitků, wellness procedur a vína a dopřejete si pocit nekonečné wellness relaxace. Přijeďte si užít to nejlepší, co je ve vinařské oblasti možné a dopřejte si pobytový balíček "Jsem…

Allegria wellness noc na zámku pro dva - exklusive
10 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness noc na zámku pro dva – exklusive, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria wellness pobyt na Chateau Herálec
17 930 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness pobyt na Chateau Herálec , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dovolená s dětmi v Pivovaru Cvikov Cvikov
11 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dovolená s dětmi v Pivovaru Cvikov, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria gurmánská noc na Chateau Herálec
9 505 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Gurmánská noc na Chateau Herálec , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria jedinečná noc ve Spa resort Tree of Life
6 280 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Jedinečná noc ve Spa resort Tree of Life, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria líbánky v Třeboni
5 590 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Líbánky v Třeboni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria luxusní romantika v lázních pro dva
12 280 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní romantika v lázních pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria noc v hájence pro dva Hřensko
2 200 Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi navštěvují nová místa? Nabízíme vám netradiční prostory resortu U Fořta v srdci národního parku. Romantická noc v hájence pro dva přímo v srdci národního parku čeká jen na vás dva. Styl ubytování jde ruku v ruce s přírodou okolního parku. Užijte si výlety po…

Allegria pohodový víkend na Šumavě pro dva
4 650 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pohodový víkend na Šumavě pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rodinný pobyt na farmě Wenet plné zvířátek
5 800 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt na farmě Wenet plné zvířátek, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria rodinný víkend na zámku-56%
23 000 Kč 10 090 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný víkend na zámku , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantická noc v korunách stromů
5 799 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantická noc v korunách stromů, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantický pobyt pro 2 na Ovečce
4 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický pobyt pro 2 na Ovečce, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria romantický pobyt pro dva
6 999 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický pobyt pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria víkend pro cyklisty-42%
7 000 Kč 4 000 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Víkend pro cyklisty , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Barceló Hotel Group Poznejte krásy Brna! 2 noci v luxusním hotelu Barceló Brno Palace ***** pro dva, s volným vstupem do sauny a turistickou kartou Brnopas.
4 499 Kč

Poukaz na 2 noci pro dva v luxusném pětihvězdičkovém hotelu Barceló Brno Palace se snídaní, lahví sektu a volným vstupem do fitness, sauny a relaxační zóny. V ceně 2× karta Brnopas, díky které získáte zajímavé slevy, vstupy do nejzajímavějších míst v Brně a cestování v městské dopravě zdarma.

Allegria 2 noci na zámku Chateau St. Havel-40%
5 669 Kč 3 400 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz 2 noci na zámku Chateau St. Havel , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 2 noci v Tančícím domě****-40%
6 840 Kč 4 100 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz 2 noci v Tančícím domě****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria 5 denní rodinný wellness pobyt
11 380 Kč

Představujeme zážitkový poukaz 5 denní rodinný wellness pobyt, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria aktivní dovolená s dětmi v Českém Švýcarsku
8 640 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aktivní dovolená s dětmi v Českém Švýcarsku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria aktivní dovolená v Českém Švýcarsku
5 200 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aktivní dovolená v Českém Švýcarsku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy - pobyty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - pobyty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - pobyty akce.