Allegria luxusní noc v Žižkovské věži
14 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní noc v Žižkovské věži, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romance v Třeboni
2 190 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romance v Třeboni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria lázeňský relaxační pobyt
2 560 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Lázeňský relaxační pobyt, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rančerský týden ve srubu pro celou rodinu
22 750 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rančerský týden ve srubu pro celou rodinu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pobyt v pivních lázních
3 845 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v pivních lázních, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria wellness víkend v Jizerských horách
7 260 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness víkend v Jizerských horách, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria wellness romantika v Teepee & Spa
16 099 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness romantika v Teepee & Spa, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria gurmánský pobyt na loveckém zámečku
6 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Gurmánský pobyt na loveckém zámečku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantický pobyt s vlastní vířivkou
7 499 Kč

Novinka

Chcete ji překvapit romantickým dárkem? Požádat o ruku? Oslavit výročí? Důvodů na strávení dokonalých dvou dnů se svou láskou je spousta. Toužíte-li po skutečné a nerušené romantice, roubenka Orlí Hnízdo vám toto přání vyplní. A my je pro vás uděláme co nejhezčí. Večeře při svíčkách,…


Allegria wellness pobyt v Augustianu 2 noci Luhačovice
8 040 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness pobyt v Augustianu 2 noci, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria angusfarm - noc pro dva
3 600 Kč

Přijeďte si vychutnat pohodu, přírodu a dobré jídlo tam, kde voní dřevo, levandule a máte úžasný výhled na přírodní scenérie. Zveme Vás do restaurace, ve které si pochutnáte na vynikající farmářské večeři. Na Angusfarm je jídlo vařeno s chutí, radostí, precizností a bez kompromisů, pouze…


Allegria báječný wellness pobyt pro dva v pivovaru
9 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Báječný wellness pobyt pro dva v pivovaru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria den na plachetnici s přespáním
3 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Den na plachetnici s přespáním, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria ochutnávka vín s pobytem pro dva Bukovany
4 230 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ochutnávka vín s pobytem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria ochutnávka vín s pobytem pro dva Bukovany
4 799 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ochutnávka vín s pobytem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pobyt na ranči pro dva
4 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt na ranči pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pobyt v mnišské cele na 2 noci
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v mnišské cele na 2 noci, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria relaxace v Augustianu pro dva Luhačovice
4 800 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Relaxace v Augustianu pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria romantická noc v design Hotelu Antonie
3 999 Kč

Nezapomenutelný pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve zcela nově zrenovovaných pokojích 1. jizerskohorského resortu montanie u vodní nádrže Souš nacházejícího se v těsné blízkosti 1.stupně ochrany vodního zdroje v Jizerských horách. Součástí pobytu je také snídaně pro 2 osoby formou bohatého…


Allegria romantický víkend snů pro dva
12 860 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický víkend snů pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria sportovní pobyt v Českém Švýcarsku
6 300 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Sportovní pobyt v Českém Švýcarsku, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria wellness noc v hotelu Savannah****deluxe
3 520 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness noc v hotelu Savannah****deluxe, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria wellness pobyt v hotelu Vitality
9 100 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Wellness pobyt v hotelu Vitality, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria za hřejivou relaxací a wellness do pivovaru
5 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Za hřejivou relaxací a wellness do pivovaru, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria zimní pobyt na Klínovci
4 950 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Zimní pobyt na Klínovci, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria designový vinařský hotel v Mikulově
5 150 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Designový vinařský hotel v Mikulově, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria klášterský relaxační pobyt pro páry
6 980 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Klášterský relaxační pobyt pro páry, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria kouzelná noc na Chateau Herálec
5 975 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Kouzelná noc na Chateau Herálec, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria královský pobyt jen pro Vás Hustopeče
4 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Královský pobyt jen pro Vás, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria lahodné pivní lázně pro dva
7 830 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Lahodné pivní lázně pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria let do oblak s gurmánským pobytem
7 950 Kč

Připravili jsme pro Vás romantický let do oblak z privátního letiště a večeři ve špičkové restauraci s výhledem na západ slunce. Užijete si let Cessnou, 5chodové degustační menu v MG restauraci a úžasnou noc v luxusním apartmánu.


Allegria luxusní noc v Tančícím domě s večeří
6 700 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Luxusní noc v Tančícím domě s večeří, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria únik ze všedních dní Lázně Bělohrad
7 800 Kč

Novinka

Užijte si příjemný pobyt s nástupem neděle až středa podle vašich představ. Je jen na vás, jaké procedury si ke svému pobytu vyberete. Nezapomeňte si vybrané procedury před vaším příjezdem rezervovat.


Allegria noc ve skleněné věži Tančícího domu****
9 900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Noc ve skleněné věži Tančícího domu****, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria odpočinkový balíček v hotelu Gondola
4 290 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Odpočinkový balíček v hotelu Gondola, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pobyt na jachtě
11 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt na jachtě, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pobyt v Peci pod Sněžkou Pec pod Sněžkou
10 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v Peci pod Sněžkou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pohodový pobyt v Grund resortu
5 780 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pohodový pobyt v Grund resortu, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria pohodový víkend na Šumavě pro dva
4 650 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Pohodový víkend na Šumavě pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rodinný pobyt v Teepee
18 399 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v Teepee, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Allegria rodinný pobyt ve srubu v Jizerských horách
9 900 Kč

Nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu v luxusních srubových apartmánech resortu Montanie. Vyberte si srub přímo u jezírka, nebo v jizerskohorském lese. Všechny sruby jsou nadstandardně prostorné, mají oddělené ložnice, kuchyňský kout a krásnou terasu s nábytkem. Součástí balíčku je také…


Allegria romantický pobyt s vyjížďkou na koni Broumov
4 600 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Romantický pobyt s vyjížďkou na koni, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: