Allegria pobyt s pivními lázněmi v Táboře

Značka: Allegria Náš kód: 100000316491

Partnerský prodej

Allegria pobyt s pivními lázněmi v Táboře

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt s pivními lázněmi v Táboře, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

6999
6 999 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt s pivními lázněmi v Táboře, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Tábor

Průběh: po příjezdu na místo konání předáte na recepci svůj zážitkový poukaz. Následně budete ubytováni. Procedura „Pivní lázeň BBB“ zahrnuje následující fáze: relaxační bazén (30 minut), bylinková finská sauna (30 minut), pivní koupel s volnou konzumací piva (20 minut) a odpočinek na slámovém loži (40 minut). Celá procedura trvá celkem 120 minut. Procedura funguje i jako aromaterapie.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 6999,– Kč, kterou můžete využít v Congress & Wellness Hotel Dvořák Tábor například na tento balíček služeb: 2× ubytování vč. snídaně ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby, 1 × 4-chodové menu pro 2 osoby, 1× procedura „Pivní lázeň BBB“ pro 2 osoby, 1 x láhev vína při příjezdu na pokoji, 1× květina pro partnerku při příjezdu na pokoji, parkování během na hotelovém nádvoří během pobytu, internetové připojení během pobytu.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý, minimální věk 18 let, procedura „Pivní lázeň BBB“ není vhodná v těhotenství.

Oblečení: pohodlné

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Jihočeský kraj
Určení pár