Allegria pobyt v pivních lázních

Značka: Allegria Náš kód: 100000228467

Partnerský prodej

Allegria pobyt v pivních lázních

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v pivních lázních, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

3845
3 845 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Pobyt v pivních lázních, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Litoměřice

Průběh: zážitek začíná koupelí ve speciálním pivě (ve které budete relaxovat 40 minut), ve které si sami čepujete pivo a popíjíte jej. Po koupeli na Vás čeká 20 minutová relaxace doprovázená příjemnou relaxační hudbou. Po příjemném uvolnění je celý zážitek zakončen 15 minutovou masáží. Po vynikajícím zážitku na Vás čeká vydatná večeře z otevřeného ohně.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 3845,– Kč. Můžete ji využít v Hotelu Koliba například na tento balíček služeb: 2× pivní 40 minutovou lázeň, dvacetiminutovou relaxaci a 15 minutovou masáž, 2× dva 0,5 litru pivního speciálu, večeři z otevřeného ohně pro dva a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý, nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství a děti do 12 let věku

Oblečení: pohodlné

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Ústecký kraj
Určení pár