FANTASEA Pouzdro podvodní FG9X pro digitální foťák Canon PowerShot G9 X

Značka: FANTASEA Náš kód: 100000599928
FANTASEA Pouzdro podvodní FG9X pro digitální foťák Canon PowerShot G9 X

Partnerský prodejDoprava zdarmaNovinka

FANTASEA Pouzdro podvodní FG9X pro digitální foťák Canon PowerShot G9 X

Podvodní pouzdro FG9X od společnosti Fantasea bylo speciálně vytvořeno pro digitální fotoaparát Canon PowerShot G9 X. Celý popis

13494
13 494 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
11 494 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Pouzdro FG9X je vyrobeno podle nejvyšších profesionálních standardů na funkčnost, styl a trvanlivost. Je vodotěsné do hloubky až 60m / 200 stop a poskytne Vám plný přístup ke všem tlačítkům fotoaparátu s jasně označenými popisky ovládání a přístupu k základním kontaktním místům na dotykovém displeji fotoaparátu. Fantasea FG9X je ultimátní vodotěsné pouzdro pro Canon PowerShot G9 X. Pouzdro je ideální pro outdoorové aktivity, fotografování a natáčení videa pod vodou. Podvodní fotografové se mohou potápět nebo šnorchlovat a současně zachytit veškerou krásu z tohoto fascinujícího světa, zatímco outdooroví fotografové mají možnost fotit a natáčet své sportovní aktivity. Pouzdro je vhodné pro použití při aktivitách jako je divoká voda, vodáctví, jachting, plavby lodí, surfování, rybaření, lov, táboření a kempování. Pouzdro FG9X je odolné proti nárazům a chrání fotoaparát před vodou, pískem, prachem, mrazem a jinými škodlivými vlivy. Pouzdro bylo navrženo tak, aby bylo kompatibilní s kompletním příslušenstvím a aby umožnilo fotografům zvýšit kvalitu svých snímků.

Vlastnosti a specifikace: Vodotěsnost až 60m / 200 stop. Je vyrobeno z odolného vstřikovaného polykarbonátu. Byla použita nová technologie pro dotykové obrazovky. Zajištěn plný přístup ke všem tlačítkům fotoaparátu s jasně označenými popiskami. Přístup k základním kontaktním místům na dotykovém displeji fotoaparátu. Odolnost proti nárazům Dvojitý O-kroužek hlavního těsnění. Speciální držák se studeným kontaktem pro osvětlovací příslušenství. Odnímatelná kontaktní destička dvojitého optického kabelu pro připojení. Odnímatelný difuzor blesku. Odnímatelné stínítko pro LCD obrazovky. Snadná a bezpečná montáž na fotoaparát. Detektor vlhkosti a budík. Krytka na nasazovací okruží objektivu. Poutko. Okruží na objektiv je tvořeno 67mm závitem. Kompatibilní se širokou škálou podvodního foto příslušenství. Hmotnost (bez fotoaparátu): 619g Hmotnost pouzdra s fotoaparátem ve slané vodě: 74 g Rozměry (bez příslušenství): 15,7×11,6×10,3 cm \ 6,18×4,57×4,1 palce (Š x H x V).


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka CANON