CellularLine ochranné pouzdro TETRA FORCE CASE PRO pro Apple iPhone 7 Plus, černé - zánovní

CellularLine ochranné pouzdro TETRA FORCE CASE PRO pro Apple iPhone 7 Plus, černé - zánovní


Zánovní

Ultra ochranné pouzdro Cellularline Tetra Force Case Pro pro pro Apple iPhone 7 Plus, nabízí 3 stupně ochrany pro váš smartphone. Nová technologie dokáže při pádu až z výšky 4 m rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit. Nejvyšší možný stupeň ochrany. Celý popis

429
Rozbaleno
799 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
429 Kč
-46%
Skladem poslední 1 kus
 
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2481025

Popis

Popis produktu

Maximální ochrana

Extra odolné pouzdro Tetra Force Case Pro představuje maximální ochranu pro Váš telefon. Představuje třetí a nejvyšší stupeň ochrany vyvinuté firmou Cellularline. Nová technologie Impact Dissipating System dokáže při pádu rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit. Telefon tak není vystaven veškeré síle nárazu jen v jednom místě, jak je běžné u jiných pouzder. Zadní tvrzená část pouzdra vyrobená z polykarbonátu je navíc kryta TPU a Versaflexem, přesto zůstává plně transparentní a dává tak vyniknout designu telefonu. Zesílené rohy pouzdra chrání nejvíce exponované místa při pádu a zvýšené okraje na přední straně zamezí poškrábání displeje. Vnitřní vrstva díky svému designu vytváří mezi pouzdrem a telefonem malé vzduchové komory, které redukují všechny případné otřesy při pádech a chrání tak vnitřní citlivé hardware části telefonu. Všechna pouzdra Tetra Force Pro jsou testována ve speciálním Military testu a vydrží pád z výšky až 4 metrů.


Klíčové Vlastnosti

  • extra odolný kryt telefonu
  • tvrzená zadní část odolná proti poškrabání
  • speciální technologie pohlcující nárazy (Impact Dissipating System)
  • tři vrstvy ochranného materiálu – TPU, Versaflex a Polikarbonát
  • zesílené rohy a okraje pouzdra
  • ergonomický design přesně na míru daného telefonu
  • ochrana proti mechanickému poškození telefonu i proti nečistotám
  • vydrží pád až ze 4 metrů
  • pohodlné ovládání bez nutnosti vyndávat telefon z krytu

Video

Tetra Force Cellularline


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ pouzdra dedikovaný kryt
Typ telefonu Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus
Barva

Barva

černá
Materiál silikon