CellularLine ochranné pouzdro TETRA FORCE CASE PRO pro Apple iPhone 7 Plus, černé - zánovní

CellularLine ochranné pouzdro TETRA FORCE CASE PRO pro Apple iPhone 7 Plus, černé - zánovní

Zánovní Akce
Ultra ochranné pouzdro Cellularline Tetra Force Case Pro pro pro Apple iPhone 7 Plus, nabízí 3 stupně ochrany pro váš smartphone. Nová technologie dokáže při pádu až z výšky 4 m rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit. Nejvyšší možný stupeň ochrany. Celý popis
799 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
240 Kč
-69%
Platí do 31.1.2022 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2481025

Popis

Maximální ochrana

Extra odolné pouzdro Tetra Force Case Pro představuje maximální ochranu pro Váš telefon. Představuje třetí a nejvyšší stupeň ochrany vyvinuté firmou Cellularline. Nová technologie Impact Dissipating System dokáže při pádu rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit. Telefon tak není vystaven veškeré síle nárazu jen v jednom místě, jak je běžné u jiných pouzder. Zadní tvrzená část pouzdra vyrobená z polykarbonátu je navíc kryta TPU a Versaflexem, přesto zůstává plně transparentní a dává tak vyniknout designu telefonu. Zesílené rohy pouzdra chrání nejvíce exponované místa při pádu a zvýšené okraje na přední straně zamezí poškrábání displeje. Vnitřní vrstva díky svému designu vytváří mezi pouzdrem a telefonem malé vzduchové komory, které redukují všechny případné otřesy při pádech a chrání tak vnitřní citlivé hardware části telefonu. Všechna pouzdra Tetra Force Pro jsou testována ve speciálním Military testu a vydrží pád z výšky až 4 metrů.


Klíčové Vlastnosti

  • extra odolný kryt telefonu
  • tvrzená zadní část odolná proti poškrabání
  • speciální technologie pohlcující nárazy (Impact Dissipating System)
  • tři vrstvy ochranného materiálu – TPU, Versaflex a Polikarbonát
  • zesílené rohy a okraje pouzdra
  • ergonomický design přesně na míru daného telefonu
  • ochrana proti mechanickému poškození telefonu i proti nečistotám
  • vydrží pád až ze 4 metrů
  • pohodlné ovládání bez nutnosti vyndávat telefon z krytu

Video

Tetra Force Cellularline