Karl Lagerfeld KLHCI8KCGLSL Karl Lagerfeld Heads Glitter Kryt pro iPhone 8/SE2020 Silver

Karl Lagerfeld KLHCI8KCGLSL Karl Lagerfeld Heads Glitter Kryt pro iPhone 8/SE2020 Silver

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Značkový ochranný kryt Karl Lagerfeld Floating Hearts je určen pro chytrý telefon iPhone 8/SE2. Každý kryt je přesně vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, takže nabízí přesné otvory a výřezy pro kameru, reproduktory, konektory, blesk či tlačítka podle typu telefonu. Celý popis
510 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

23.6.2021 - 24.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GSMTELEFONY.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100045429008

Popis

Značkový ochranný kryt Karl Lagerfeld Floating Hearts je určen pro chytrý telefon iPhone 8/SE2. Každý kryt je přesně vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, takže nabízí přesné otvory a výřezy pro kameru, reproduktory, konektory, blesk či tlačítka podle typu telefonu. Kryt nejen chrání před škrábanci a znehodnocením, ale svým nepřehlédnutelným vzhledem je i skvělým módním doplňkem. Jeho design využívá dekoraci v podobě přesýpacího obrazu – zadní strana krytu je vyplněná třpytivými částečkami, které vytváří nové obrazce v závislosti na vychýlení krytu z původní pozice.

Specifikace:

  • ochrana před nečistotami a poškrábáním
  • přesné výřezy dle daného modelu
  • originál od módního návrháře Karla Lagerfelda
  • materiál: TPU, plast

The Karl Lagerfeld Floating Charms Protective Cover is designed for the smartphone iPhone 8/SE2. Each cover is precisely made for a particular smart phone model, so it offers accurate camera and speaker openings, speakers, connectors, flash or buttons by phone type. The TPU designed by Karl Lagerfeld himself not only protects against scratches and degradations, but is also a great fashion accessory for his unmatched look. Its design uses decoration in the form of a shedding image – the back of the cover is filled with glittering particles, creating new shapes depending on the deflection of the cover from the original position.

Specifications:

  • protection against dirt and scratches
  • exact cutouts according to the model
  • Original from fashion designer Karl Lagerfeld
  • Material: TPU, plastic