PanzerGlass ClearCase pro Huawei P30 Lite 0199
899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu Huawei P30 Lite a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone Xs Max 191
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu iPhone Xs Max a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy Note 10 (0214)
899 Kč
889 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní zadní kryt ClearCase pro Samsung Galaxy Note10 od výrobce PanzerGlass dokonale ochrání váš telefon. Je vyroben z odolného tvrzeného skla s pružným protiskluzovým rámečkem TPU. Samozřejmostí jsou pak přesně padnoucí výřezy a tvar, který dá vyniknout designu vašeho telefonu. A ještě navíc bez žloutnutí.


PanzerGlass ClearCase pro Huawei P30 0198
899 Kč

811 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu Huawei P30 a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy Note 10+ (0215)
899 Kč
889 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní zadní kryt ClearCase pro Samsung Galaxy Note10+ od výrobce PanzerGlass dokonale ochrání váš telefon. Je vyroben z odolného tvrzeného skla s pružným protiskluzovým rámečkem TPU. Samozřejmostí jsou pak přesně padnoucí výřezy a tvar, který dá vyniknout designu vašeho telefonu. A ještě navíc bez žloutnutí.


PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy S10+ 196
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu Samsung Galaxy S10+ a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone 7/8 192
899 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu iPhone 7 nebo 8 a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone 7/8 Plus 193
899 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu iPhone 7 Plus nebo 8 Plus a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone Xr 190
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu iPhone Xr a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone X/Xs 189
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu iPhone X nebo Xs a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy S10 195
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu Samsung Galaxy S10 a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.


PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy S10e 197
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný zadní kryt z kombinace tvrzeného skla a protiskluzového rámečku z TPU. PanzerGlass ClearCase je vyroben na míru telefonu Samsung Galaxy S10e a nijak neblokuje jeho funkčnost, včetně bezdrátového nabíjení. Nežloutne a nechává vyniknout designu vašeho telefonu.