Luphie CASE Luphie Magneto Hard Case Glass Red pro Samsung N960 Galaxy Note 9 2441711
234 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Magneto Hard Case Glass Red pro Samsung N960 Galaxy Note 9 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a transparentní sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku.

Luphie CASE Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro Huawei P20 2441718
234 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro Huawei P20 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a transparentní sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Red/Crystal pro iPhone XR 2442693
269 Kč 231 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XR. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: červený rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro iPhone X 2441687
252 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a transparentní sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Red/Crystal pro iPhone XS Max 2442691
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: červený rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Black/Crystal pro iPhone XS Max 2442689
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: černý rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.