Fixed Pouzdro Soft Slim s Dušinkami, velikost 5XL+, motiv Kateřina
519 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto jedinečné univerzální pouzdro s originálními motivy z kolekce Dušinky dodá mobilnímu telefonu styl a zároveň ho spolehlivě ochrání proti nárazům, škrábancům a opotřebení. Díky pečlivé ruční výrobě a speciální povrchové úpravě zůstane toto krásné pouzdro dlouho jako nové a díky tenkému a lehkému provedení nedodá telefonu nadbytečný objem.

Nillkin Nature TPU Kryt pro iPhone 11 Pro Tawny 2448805
192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gelový zadní kryt na váš iPhone 11 Pro. Nillkin Nature je vyrobený z flexibilního TPU, velmi tenký, téměř nezvětšuje rozměry telefonu a nechává vyniknout jeho přirozenému designu. Kryje zadní stranu i boky vašeho zařízení a tím mu poskytuje účinnou ochranu proti pádu, nárazu a škrábancům.

Nillkin Nature TPU Kryt pro iPhone 11 Pro Max Tawny 2448811
189 Kč 179 Kč

Novinka

Gelový zadní kryt na váš iPhone 11 Pro Max. Nillkin Nature je vyrobený z flexibilního TPU, velmi tenký, téměř nezvětšuje rozměry telefonu a nechává vyniknout jeho přirozenému designu. Kryje zadní stranu i boky vašeho zařízení a tím mu poskytuje účinnou ochranu proti pádu, nárazu a škrábancům.

Nillkin Nature TPU Kryt pro iPhone 11 Tawny 2448808
189 Kč 179 Kč

Novinka

Gelový zadní kryt na váš iPhone 11. Nillkin Nature je vyrobený z flexibilního TPU, velmi tenký, téměř nezvětšuje rozměry telefonu a nechává vyniknout jeho přirozenému designu. Kryje zadní stranu i boky vašeho zařízení a tím mu poskytuje účinnou ochranu proti pádu, nárazu a škrábancům.