SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone 7/8 SSBKC0073, oranžový
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone 7/8 SSBKC0073 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0036, oranžový
339 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0036 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

Apple silikonový kryt na iPhone XS Max, nektarinková MTFF2ZM/A
1 189 Kč 1 055 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolné pouzdro pro lepší ochranu mobilního telefonu Apple iPhone XS Max, silikonový obal, výstelka z mikrovlákna, kryje tlačítka hlasitosti, boční tlačítko a křivky telefonu.

Celly Explorer 5 l, EXPLORER5LOR
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sportujte i v chumelenici nebo v lijáku, sjíždějte řeku, dovádějte u vody – to vše s mobilem po ruce a v bezpečí díky nepromokavému voděodolnému vaku Celly Explorer 5 l s certifikací IPX6. Vak má svařované švy a speciální kapsu na mobil do velikosti 6,2" s čirou přední částí pro ovládání dotykového displeje.

Apple iPhone 11 Pro Max silikonový kryt, Clementine MX022ZM/A
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11 Pro Max. Apple iPhone 11 Pro Max silikonový kryt (MX022ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Oranžové provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu.

Apple iPhone 11 Pro silikonový kryt, Clementine MWYQ2ZM/A
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11 Pro. Apple iPhone 11 Pro silikonový kryt (MWYQ2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Oranžové provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu.