Forever Zadní kryt Bioio pro iPhone 7/8 mátový, GSM093947
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pro iPhone 7/8 v mátové barvě od výrobce Forever skvěle ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nárazy. Je vyroben z kombinace pšeničné slámy a TPU recyklovatelných materiálů, což z něho činí plně rozložitelný kryt. Má přesně padnoucí výkroje dle typu telefonu. A navíc je kompatibilní i s bezdrátovými nabíječkami.

Forever Zadní kryt Bioio pro iPhone XR mátový, GSM093951
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pro iPhone XR v mátové barvě od výrobce Forever skvěle ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nárazy. Je vyroben z kombinace pšeničné slámy a TPU recyklovatelných materiálů, což z něho činí plně rozložitelný kryt. Má přesně padnoucí výkroje dle typu telefonu. A navíc je kompatibilní i s bezdrátovými nabíječkami.

Forever Zadní kryt Bioio pro iPhone XS Max mátový, GSM093952
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pro iPhone XS Max v mátové barvě od výrobce Forever skvěle ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nárazy. Je vyroben z kombinace pšeničné slámy a TPU recyklovatelných materiálů, což z něho činí plně rozložitelný kryt. Má přesně padnoucí výkroje dle typu telefonu. A navíc je kompatibilní i s bezdrátovými nabíječkami.

Forever Zadní kryt Bioio pro iPhone X/XS mátový, GSM093950
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pro iPhone X/XS v mátové barvě od výrobce Forever skvěle ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nárazy. Je vyroben z kombinace pšeničné slámy a TPU recyklovatelných materiálů, což z něho činí plně rozložitelný kryt. Má přesně padnoucí výkroje dle typu telefonu. A navíc je kompatibilní i s bezdrátovými nabíječkami.

Forever Zadní kryt Bioio pro iPhone 11 mátový, GSM095178
299 Kč 289 Kč

Novinka

Ekologický ochranný zadní kryt značky Forever je vyroben z biologicky rozložitelných organických pšeničných stonků v kombinaci s recyklovatelnými materiály. Nabízí dokonalou ochranu telefonu před poškrábáním a jiným vnějším poškozením. Jeho tenké zpracovnání ponechává původní tvar telefonu.