Fixed TPU gelové pouzdro FIXED pro Honor 7A, čiré FIXTCC-298
192 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro folií na displej.


Fixed Pouzdro typu kniha FIXED Opus pro Honor 7A, černé FIXOP-298-BK
399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné černé pouzdro pro mobilní telefon Honor 7A, v elegantním provedení přesně na míru vašeho telefonu. Chrání zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotám. Snadný přístup ke všem konektorům a ovládacím prvkům.


EPICO Pružný plastový kryt pro Honor 7A WHITE SNOWFLAKES
349 Kč

205 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nalaďte do vánoční atmosféry i váš telefon. Pružný kryt z TPU materiálu s motivem sněhových vloček je vhodný pro telefon Honor 7A. Poskytuje ochranu mobilu před poškrábáním, běžným opotřebením, usazením nečistot a také mírní následky pádu.


Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, modrý FIXST-298-BL
299 Kč

284 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v tmavě modré barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.


Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, šedý FIXST-298-GR
299 Kč

234 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v šedé barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.


Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, červený FIXST-298-RD
299 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v červené barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.