BASEUS Tvrzené ochranné sklo fotoaparátu pro Huawei Mate 20 (SGHWMATE20-JT02)
195 Kč 185 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tvrzená ochranná čočka od společnosti Baseus precizně vyrobena na rozměry a tvar fotoaparátu telefonu Huawei Mate 20. Je vyrobena z ultratenkého dvakrát tvrzeného skla, které poskytuje vylepšenou ochranu před nárazy a škrábanci. Oleofobní úprava chrání sklo před otisky prstů a dalšími nečistotami. Výborně propouští světlo, a dokonce mírně zlepšuje kvalitu ostrosti fotografií.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pro Huawei Mate 20, černý, ARHWMATE20-MD01
249 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt Baseus Shining Series pro Huawei Mate 20, černý, ARHWMATE20-MD01 je elegantní a zároveň plně funkční volbou pro ochranu zadní části Vašeho mobilního telefonu. Kryt je vyroben z odolného termoplastického poluretanu, má zesílené hrany chránící objektiv a obsahuje miniaturní otvory, které odvádějí nadbytečné teplo a vlhkost z těla mobilního telefonu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pro Huawei Mate 20, modrý, ARHWMATE20-MD03
249 Kč 239 Kč

Novinka

Ochranný kryt Baseus Shining Series pro Huawei Mate 20, modrý, ARHWMATE20-MD03 je elegantní a zároveň plně funkční volbou pro ochranu zadní části Vašeho mobilního telefonu. Kryt je vyroben z odolného termoplastického poluretanu, má zesílené hrany chránící objektiv a obsahuje miniaturní otvory, které odvádějí nadbytečné teplo a vlhkost z těla mobilního telefonu.