Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, černé, FIXOP-432-BK
399 Kč 383 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fixed Opus FIXOP-432-BK je elegantní pouzdro typu kniha konstruované na míru pro mobilní telefony Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro. Toto černé flipové pouzdro telefon efektivně ochrání proti pádům, škrábancům a nečistotám. I když je telefon v pouzdře, přístup k ovládacím prvkům a fotoaparátu zůstává plně zachován. Uzavírání pouzdra je řešeno praktickým magnetem a disponuje přihrádkami na kreditní karty a bankovky. Pouzdro můžete využít i jako stojánek pro pohodlné sledování videí.

EPICO Flip Case Xiaomi Mi 9T 43111131300001, černá
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Xiaomi Mi 9T padne jako ulité. Epico Flip Case 43111131300001 ochrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Dobře se udržuje, díky čemuž bude váš telefon stále jako ze žurnálu.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, čiré, FIXTCC-432
169 Kč

Novinka

Fixed TPU gelové pouzdro čiré, FIXTCC-432 je navrženo na míru mobilním telefonům Xiaomi Mi 9Ta Xiaomi Mi 9T Pro, kterým poskytne potřebnou ochranu, aniž by omezovalo jejich funkce. Toto průhledné pouzdro chrání zadní část, rohy a boky telefonu před poškozením, poškrábání a nečistotami. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního a flexibilního TPU, díky němuž telefon dokonale obepne a zároveň nijak výrazně nezvyšuje jeho rozměry ani hmotnost.

Fixed Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-432
299 Kč

Novinka

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin v čirém provedení představuje elegantní, ale přesto účinnou ochranu vašeho telefonu Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro. Pouzdro je vyrobeno z TPU materiálu, který ochrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Obal je vyroben přesně na míru, proto přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován.