Fixed 'TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi9 SE, čiré, FIXTCC-450
169 Kč 164 Kč

Fixed TPU gelové pouzdro čiré, FIXTCC-450 je navrženo na míru mobilnímu telefonu Xiaomi Mi9 SE, jemuž poskytne precizní ochranu, aniž by omezovalo jeho funkce. Toto průhledné pouzdro chrání zadní část, rohy a boky telefonu před poškozením, poškrábání a nečistotami a zároveň ponechá na odiv jeho jedinečný vzhled. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního a flexibilního TPU, díky němuž telefon dokonale obepne a zároveň nijak výrazně nezvyšuje jeho rozměry ani hmotnost.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Mi9 SE, černé (FIXOP-450-BK)
399 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flipové pouzdro typu kniha FIXED Opus pro Xiaomi Mi9 SE, černé (FIXOP-450-BK) s magnetickým uzavíráním slouží jako ochrana vašeho mobilu a navíc má praktické kapsičky na kreditní karty nebo bankovky. Nebrání přístupu k ovládacím prvkům telefonu. Je vyrobeno z PU kůže a zajišťuje ochranu před pády a poškozením mobilu.

Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Mi9 SE, červený (FIXST-450-RD)
308 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní pogumovaný kryt FIXED Story pro Xiaomi Mi9 SE, červený (FIXST-450-RD). Dedikovaný kryt přesně padne na daný typ mobilu a díky výřezům dovoluje přístup k tlačítkům a konektorům. Ochrání váš mobil při pádu a poškrábání. TPU materiálsoft touch úpravu díky které neklouže z rukou.

Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Mi9 SE, modrý (FIXST-450-BL)
299 Kč 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní pogumovaný kryt FIXED Story pro Xiaomi Mi9 SE, modrý (FIXST-450-BL). Dedikovaný kryt přesně padne na daný typ mobilu a díky výřezům dovoluje přístup k tlačítkům a konektorům. Ochrání váš mobil při pádu a poškrábání. TPU materiálsoft touch úpravu díky které neklouže z rukou.

Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Mi9 SE, černý (FIXST-450-BK)
299 Kč 290 Kč

Novinka

Zadní kryt pro Xiaomi Mi9 SE z jemného TPU materiálu s vnější povrchovou úpravou Soft Touch pro příjemné držení telefonu v ruce. FIXED Story precizně kopíruje linie telefonu a ponechává přístup k tlačítkům, konektorům a fotoaparátu. Zaručuje vysokou míru ochrany před škrábanci, nečistotami a pády.