Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Pocophone F1, čiré FIXTCC-347
169 Kč

120 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro sklem na displej.


Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Pocophone F1, černé FIXOP-347-BK
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndávat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky.


Fixed Zadní kryt Tale pro Xiaomi Pocophone F1, PU kůže, černý FIXTA-347-BK
299 Kč

280 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Xiaomi Pocophone F1 a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.


Fixed Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Pocophone F1, 0,6 mm, čiré FIXTCS-347
249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Díky své minimální tloušťce 0,6 mm pouzdro téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu a nezakrývá jeho design. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, přístup k ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej.


EPICO RONNY GLOSS CASE Xiaomi Mi 8 Lite, bílá transparentní, 37010101000001
249 Kč
239 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý ochranný kryt RONNY GLOSS CASE Xiaomi Mi 8 Lite v bílém transparentním provedení od výrobce Epico je skvělým ochráncem vašeho telefonu. Ultratenké a pružné materiály nabízí optimální ochranu proti poškrábání a každodennímu opotřebení. Samozřejmostí jsou pak precizní výřezy, které dokonale padnou na konektory a ovládací prvky.


EPICO RONNY GLOSS CASE Xiaomi Pocophone F1, bílá transparentní, 34610101000001
249 Kč
239 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý ochranný zadní kryt RONNY GLOSS CASE Xiaomi Pocophone F1 v bílém transparentním provedení od výrobce Epico je skvělým ochráncem vašeho telefonu. Ultratenké a pružné materiály nabízí optimální ochranu proti poškrábání a každodennímu opotřebení. Samozřejmostí jsou pak precizní výřezy, které dokonale padnou na konektory a ovládací prvky.


MARVEL Captain America 006 Zadní Kryt pro Xiaomi Poco F1 Transparent MPCCAPAM2163
249 Kč

226 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální ochranný zadní kryt na váš telefon Xiaomi Poco F1. Marvel Captain America 006 je vyrobený z odolného TPU a silikonu, díky přesným výřezům neblokuje ovládací prvky a spolehlivě chrání před škrábanci, nárazy a nečistotami. Navíc vás potěší stylovým designem se znakem Kapitány Ameriky.


MARVEL Hulk 001 Zadní Kryt pro Xiaomi Poco F1 Green MPCHULK063
249 Kč
239 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální ochranný zadní kryt na váš Xiaomi Poco F1. Marvel Hulk 001 je vyrobený z flexibilního a odolného TPU a silikonu, díky přesným výřezům neblokuje ovládací prvky a spolehlivě váš smartphone chrání před škrábanci, nárazy a nečistotami. Navíc vás potěší stylovým designem s Hulkem.