iGET S10B pouzdro s klávesnicí S10B - rozbaleno

80%
Hodnocení: 4
iGET

iGET S10B pouzdro s klávesnicí S10B - rozbaleno

80%
Hodnocení: 4
iGET

Rozbaleno

„Univerzální pouzdro s klávesnici pro 10“ tablety, funkční klávesy pro systém Android, lepící štítky pro CZ/SK rozložení kláves, materiál: černá syntetická kůže, magnetický klip pro uzavíraní. Rozhraní: microUSB" Celý popis

278
4 1
Rozbaleno
278 Kč
Již se neprodává

Rozbaleno

Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1420206

Popis

Popis produktu

Pouzdro iGET S10B je ideálním řešením ochrany vašeho tabletů a zároveň rozšiřuje možnosti jeho uplatnění prostřednictvím externí klávesnice. Je určené pro většinu současně prodávaných 10“ tabletů. Jednou z hlavních předností je jeho univerzálnost a flexibilní způsob uchycení tabletu, díky kterému můžete bezpečně manipulovat se svým tabletem doma i venku. Pouzdro je vyrobené z černé syntetické kůže, je značně odolné a zároveň lehké. Tablet je v pouzdře uchycen pomoci čtyř plastových paciček. Díky pružnému způsobu uchycení je stále pevně sevřen a chráněn před vypadením z pouzdra, které se uzavírá pomocí magnetického klipu.

Klávesnice umožňuje plnohodnotněji využívat váš tablet, zejména pro pracovní účely, kdy nepotřebujete byt vybavený klasickým počítačem nebo notebookem a zároveň nechcete dělat kompromisy. Funkčnost klávesnice je nezávislá od verze operačního systému avšak ne každá verze operačního systému zaručuje fungovaní všech Android kláves. Pro připojení k tabletu slouží univerzální micro USB konektor.

Pouzdro dobře poslouží i jako stojánek při sledovaní videí a oblíbených filmů, kdy nemusíte tablet držet neustále v rukách.

Konstrukce pouzdra iGET S10B umožňuje přístup ke všem konektorům bez nutnosti vyjmutí tabletu ven, což ulehčuje jeho přepojení s dalšími perifériemi, jako sluchátka, externí reproduktory a jiné.

Součástí balení je sada lepících štítku pro české resp. slovenské rozložení kláves.

Rozměry zavřeného pouzdra: 285 × 191 × 32 mm.

Technické parametry:

  • Android funkční klávesy
  • Lepící štítky pro CZ/SK rozložení kláves
  • Černá syntetická kůže
  • Magnetický klip pro uzavíraní
  • Micro USB konektor

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Původ zboží Originální
Stylus ne
Ochranná fólie ne
Klávesnice ano
Držák Ano
Určeno pro univerzální
Pouzdro ano
Kabel ne
Úhlopříčka v palcích

Úhlopříčka v palcích

10 "
Barva

Barva

černá