Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Soundsation SCCU Kufr pro koncertní ukulele-30%
1 290 Kč

903 Kč

Výprodej

Kufr pro koncertní ukulele. Kufry firmy Soundsation z řady SC zajistí vašim nástrojům bezpečnou přepravu a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí.


Mono Concert Ukulele Obal pro koncertní ukulele-30%
3 890 Kč

2 720 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro koncertní ukulele. Pouzdra ze série M80 jsou jedny z nejluxusnějších a nejpraktičtějších obalů, v jakých vůbec můžete vaše milované nástroje přenášet. Vyznačují se inovativním přístupem k designu a použitím důkladně testovaných materiálů, které by splnily i armádní požadavky.


Ortega OUBSTD-SO Obal pro sopránové ukulele
430 Kč

Obal pro sopránové ukulele. Cenově dostupné pouzdro na sopránové ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť.


Ortega OUGB-CC Obal pro koncertní ukulele
710 Kč

Obal pro koncertní ukulele. Kvalitní pouzdro (gig bag) na koncertní ukulele z řady Ortega Pro je vyrobené z pevného nylonového materiálu s tlustou vnitřní vycpávkou a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství a polstrovaná postranní rukojeť.


Ortega OUBSTD-TE Obal pro tenorové ukulele
485 Kč

Obal pro tenorové ukulele. Cenově dostupné pouzdro na tenorové ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť.


Herget Chic 030 UC/BT Obal pro koncertní ukulele
490 Kč

Obal pro koncertní ukulele. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.


Ortega OUBSTD-PINE Obal pro pineapple ukulele
430 Kč

Obal pro pineapple ukulele. Cenově dostupné pouzdro na pineapple (ananasové) ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů.


Ortega OUGB-TE Obal pro tenorové ukulele
790 Kč

Obal pro tenorové ukulele. Kvalitní pouzdro (gig bag) na tenorové ukulele z řady Ortega Pro je vyrobené z pevného nylonového materiálu s tlustou vnitřní vycpávkou a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství a polstrovaná postranní rukojeť.


Ortega OUGB-BS Obal pro barytonové ukulele
830 Kč

Obal pro barytonové ukulele. Kvalitní pouzdro (gig bag) na barytonové ukulele z řady Ortega Pro je vyrobené z pevného nylonového materiálu s tlustou vnitřní vycpávkou a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství a polstrovaná postranní rukojeť.


Ortega OUGB-SO Obal pro sopránové ukulele
670 Kč

Obal pro sopránové ukulele. Kvalitní pouzdro (gig bag) na sopránové ukulele z řady Ortega Pro je vyrobené z pevného nylonového materiálu s tlustou vnitřní vycpávkou a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství a polstrovaná postranní rukojeť.


Ortega OWPSC-WN Pickguard
330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pickguard. Pickguard ze dřeva ořechu vhodný pro sopránové a koncertní ukulele (a obecně nástroje s průměrem ozvučnice 55 milimetrů). Snadno jej pomocí oboustranné samolepící pásky připevníte k tělu nástroje bez potřeby užití dalších lepidel.


Guardian CG-020-UC Kufr pro koncertní ukulele
1 190 Kč

Novinka

Kufr pro koncertní ukulele. GUARDIAN CG-020 HARDSHELL CASE
Pevné kufry Guardian z řady CG-020 představují základní řadu v nabídce této firmy, přesto Vám ale nabídnou nadstandardní ochranu Vašeho nástroje při transportu nebo uložení. A to za velmi dostupnou cenu.


Herget Chic 030 UT/BT Obal pro tenorové ukulele
550 Kč

Obal pro tenorové ukulele. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.


Mono Tenor Ukulele Obal pro tenorové ukulele
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro tenorové ukulele. Pouzdra ze série M80 jsou jedny z nejluxusnějších a nejpraktičtějších obalů, v jakých vůbec můžete vaše milované nástroje přenášet. Vyznačují se inovativním přístupem k designu a použitím důkladně testovaných materiálů, které by splnily i armádní požadavky.


Ortega OUC-BS Kufr pro barytonové ukulele
2 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro barytonové ukulele. Vysoce odolný kufr na basové nebo barytonové ukulele ochrání váš nástroj před jakýmikoliv vlivy. Tmavě laděný interiér má jemné, sametové bezpečnostní vycpávky a přihrádku pro příslušenství.


Ortega OUCSTD-BA Kufr pro barytonové ukulele
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro barytonové ukulele. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.


Ortega OUCSTD-CC Kufr pro koncertní ukulele
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kufr pro koncertní ukulele. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.


Ortega OUCSTD-SO Kufr pro sopránové ukulele
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro sopránové ukulele. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.


Ortega OUCSTD-TE Kufr pro tenorové ukulele
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro tenorové ukulele. Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním.


Ortega OWPSC-EB Pickguard
330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pickguard. Pickguard z ebenového dřeva vhodný pro sopránové a koncertní ukulele (a obecně nástroje s průměrem ozvučnice 55 milimetrů). Snadno jej pomocí oboustranné samolepící pásky připevníte k tělu nástroje bez potřeby užití dalších lepidel.


Ortega OWPSC-FMA Pickguard
330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pickguard. Pickguard ze dřeva fládrovaného javoru vhodný pro sopránové a koncertní ukulele (a obecně nástroje s průměrem ozvučnice 55 milimetrů). Snadno jej pomocí oboustranné samolepící pásky připevníte k tělu nástroje bez potřeby užití dalších lepidel.


Soundsation SCSU Kufr pro sopránové ukulele-30%
1 290 Kč

903 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kufr pro sopránové ukulele. Kufry firmy Soundsation z řady SC zajistí vašim nástrojům bezpečnou přepravu a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí.


Soundsation SCTU Kufr pro tenorové ukulele
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kufr pro tenorové ukulele. Kufry firmy Soundsation z řady SC zajistí vašim nástrojům bezpečnou přepravu a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí.