Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8341560

Emos Alpha 20 powerbanka, 20000 mAh + kabel USB-C, černá

Emos Alpha 20 powerbanka, 20000 mAh + kabel USB-C, černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Powerbanka s kapacitou 20000 mAh. Součástí kabel 2v1 – Micro USB i USB-C. 6 inteligentních bezpečnostních funkcí. Bezpečné a rychlé dobíjení. Funkce Passthrough. Rozměry 154 × 64 × 25 mm. Powerbanka automaticky spustí i přeruší dobíjení. LED diody. Celý popis
Produkt se již neprodává
564 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
564 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Powerbanka EMOS Alpha 20

Nabíjejte na cestách. Nabíjejte rychle a zároveň bezpečně. Nabíjejte více zařízení současně. Vše za vás zvládne nabíječka EMOS Alpha 20. Tato powerbanka je vybavena super kapacitou a 2 USB výstupy, díky kterým můžete pohodlně dobíjet 2 zařízení najednou. I přes veškeré funkce a přednosti powerbanka neztrácí ani na vzhledu či provedení. Její rozměry jsou perfektní – vměstná se do každé kapsy nebo batohu. A kvalitní materiály a zpracování zaručují vysokou odolnost.

  • Skvělá kapacita 20000 mAh
  • 6 inteligentních bezpečnostních funkcí
  • Součástí balení je 2v1 USB kabel (Micro USB i USB-C), který kromě energie umí přenášet i data
  • Vhodná pro dobíjení vaší elektroniky – telefony, tablety, čtečky knih, chytré hodinky a další
  • Ochranný štít z kvalitního tvrzeného ABS plastu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je bezpečná

U společnosti EMOS je bezpečnost na prvním místě. Proto jsou veškeré powerbanky z jejich nabídky vybaveny nejmodernějšími bezpečnostními prvky, které při nabíjení chrání jak powerbanku, tak i připojenou elektroniku. Již se nemusíte bát. Ochrana před přílišným vybitím, přebitím, přetížením nebo zkratem je zaručena.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Neztrácejte čas

Jste doma, a právě jste zjistili, že máte vybitou powerbanku i mobilní telefon? Pak připojte powerbanku do zásuvky a rovnou k ní připojte třeba i dvě zařízení. Užitečná funkce Passthrough se pak postará o společné doplnění energie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete v obraze

Pomocí minimalistických bílých LED kontrolek vždy snadno zjistíte, co se s vaší powerbankou zrovna děje – jestli opravdu dobíjí, nebo kolik jí ještě zbývá šťávy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Powerbanka s kapacitou 20000 mAh. Součástí kabel 2v1 – Micro USB i USB-C (vhodný pro nabíjení i pro přenos dat). 6 inteligentních bezpečnostních funkcí zvládne vaši elektroniku nabít rychle a bezpečně. Funkce Passthrough pro dobíjení powerbanky a připojené elektroniky současně. Kapesní rozměry – 154 × 64 × 25 mm. Powerbanka automaticky spustí i přeruší dobíjení. LED diody informující o kapacitě a nabíjení.