Romoss Solo 6 Plus powerbank 16000 mAh

Hodnocení: 5 4 hodnocení Značka: Romoss Náš kód: 881402

Doprava zdarma

Romoss Solo 6 Plus powerbank 16000 mAh

Kompaktní a výkonný, takový je power bank ROMOSS Solo s kapacitou 16 000 mAh. Tento externí zdroj energie je vhodný pro dobíjení mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, tabletů a dalších zařízení. Díky vlastnostem, které nabízí Power bank ROMOSS Solo je tento externí zdroj dokonalým zachráncem v případě nouze, s jehož pomocí si můžete užívat naplno elektronických vymožeností bez potřeby hledat zásuvky. Celý popis

849
5 4

899 Kč
849 Kč
-5%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 881402

Popis

Popis produktu

Kompaktní a výkonný, takový je power bank ROMOSS Solo s kapacitou 16 000 mAh. Tento externí zdroj energie je vhodný pro dobíjení mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, tabletů a dalších zařízení. Díky vlastnostem, které nabízí Power bank ROMOSS Solo je tento externí zdroj dokonalým zachráncem v případě nouze, s jehož pomocí si můžete užívat naplno elektronických vymožeností bez potřeby hledat zásuvky.

 • Kapacita 16 000 mAh romoss solo 6 Plus 16000 mAh
 • Výstupní proud 2,1 A

Jasné LCD pro precizní zobrazení zbývající kapacity – Inteligentní čip pro správu napájení a přehledný LCD displej Vám umožňuje jednoduše a efektivně ovládat napájení a kontrolovat jeho průběh.

Inteligentní spánek, který zabrání ztrátě napájení. – LCD obrazovka se vypne po 5 sekundách a zařízení přejde do inteligentního spánku po 1 minutě. V tomto stavu se spotřebovává zanedbatelné množství energie.

16000mAh – dlouhodobý zdroj napájení – Zásobárna energie pro Vaše zařízení. iPhone 6 nabije více než 7×.

Efektivita až 85% – Díky modernímu návrhu elektronických obvodů je účinnost nabíjení až 85%. V porovnání s ostatními power bankami nabízí vyšší účinnost a o 1000mAh vyšší kapacitu.

Nabíjení proudem až 2.1A. Dvojitá rychlost nabíjení. – Výstupní nabíjecí proud 2.1A umožňuje nabíjení Vašich zařízení rychleji, než normální nabíječkou. Efektivita je až 92%. Uspoříte až 50% nabíjecího času.

Duální USB výstup 2.1A / 1A – efektivní nabíjení až dvou zařízení – Inteligentní algoritmus automaticky detekuje výstupní proud pro oba výstupy. Můžete tak bez obav nabíjet až 2 zařízení; každé dostane přesně tolik, kolik potřebuje.

Široká kompatibilita pro všechna zařízení – Vestavěný algoritmus automaticky detekuje nutný nabíjecí proud každého připojeného zařízení a udržuje tak optimální distribuci nabíjení.

Nepřekonatelná bezpečnost – 10 inteligentních ochran:

 • 1 – Ochrana proti přebíjení – Pro maximalizaci životnosti baterie chrání baterii proti přebíjení
 • 2 – Ochrana proti vybíjení – Chrání články baterie proti vybití
 • 3 – Ochrana proti přepětí – Aktivně sleduje napětí na vstupu a na výstupu a koriguje parametry pro optimální nabití
 • 4 – Ochrana proti přebíjení – Pro maximalizaci životnosti baterie chrání baterii proti přebíjení
 • 5 – Ochrana proti přetížení – Chrání baterie proti přetížení při nabíjení
 • 6 – Tepelná ochrana – Udržuje jednotlivé články při optimální teplotě, což zaručuje prodloužení životnosti baterie
 • 7 – Ochrana proti zkratu – Pokud dojde k náhodnému zkratu, dojde ihned k přerušení nabíjení
 • 8 – Reset – Pokud stisknete tlačítko ON-OFF, dojde k resetování všech sledovaných parametrů
 • 9 – Ochrana proti obrácenému zapojení – Pokud kabel z jakéhokoli důvodu otočíte, otočí se tím i nabíjecí linky; Tato ochrana zabrání zničení zařízení
 • 10 – Ochrana EMF – Zařízení je odolné vůči jakémukoli externímu elektromagnetickému záření

Chytré zařízení – Pokud není zařízení používáno po dobu 60 sekund, bude automaticky vypnuto. Nemusíte mít proto obavy ze samovolného vybití, pokud jste nechali zařízení zapnuté.

Tělo z plastu (PC+ABS) – Stylové, odolné, hezké – Tělo přístroje je vyrobeno z odolného plastu v elegantním bílém provedení, které vypadá luxusně a v rukách se drží opravdu skvěle. Díky použitým technologiím bude přístroj vypadat vždy jako nový.

Rozměry a hmotnost:

 • 160 × 80 × 22,5 mm
 • 452 g

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

bílá
Kapacita integr.akumulátoru 16000 mAh
Maximální výstupní proud 2.1 A