Ecozone Cubes pro sušičky prádla 2ks

Ecozone Cubes pro sušičky prádla 2ks


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ekologické sušení prádla s kostkami Ecozone zkrátí dobu sušení až o 25 % a šetří tak spotřebu energie. Kostky dokonce vyhladí zmačkané prádlo a žehlení tak bude snadnější. Netoxické složení je bezpečné i pro citlivou pokožku. Ecozone sušící kostky mají neomezenou životnost. Celý popis

235
235 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015101852

Popis

Popis produktu

Ekologické sušení prádla s kostkami Ecozone zkrátí dobu sušení až o 25 % a šetří tak spotřebu energie. Kostky dokonce vyhladí zmačkané prádlo a žehlení tak bude snadnější. Netoxické složení je bezpečné i pro citlivou pokožku. Ecozone sušící kostky mají neomezenou životnost. 

Míčky se nahřejí, cirkulují v bubnu a teplo předávají do prádla, které zjemňují a zkracují čas nutný k jeho sušení. Promíchávají a oddělují jednotlivé kusy prádla a zamezují tak jeho mačkání. Není nutno používat aviváž při praní prádla. 

Klíčové vlastnosti:  

  • šetří energii zkrácením doby sušení až o 25 % 

  • snižují pomačkání prádla a usnadňují žehlení

  • dlouhá životnost

Náš tip:

Kostky jsou vhodné na sušení péřových bund.

Doporučené použití:

Vložte společně s prádlem do sušičky a zapněte sušící program.

Složení: 

Termoplastická pryž. 

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients septic_tank_safe

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%