Ecozone Prací tablety extra účinné 32ks

Značka: Ecozone Náš kód: 100015101888

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ecozone Prací tablety extra účinné 32ks

Extra účinné ekologické prací tablety  s bio rostlinným složením odstraní i zažranou špínu pro dokonale čisté prádlo. Díky speciálně vyvinutým rozjasňujícím složkám fungují tablety skvěle i při nižší teplotě. Jsou vhodné pro praní bílého a stálobarevného prádla. Tablety jsou bez vůně. Celý popis

229

229 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100015101888

Popis

Popis produktu

Extra účinné ekologické prací tablety  s bio rostlinným složením odstraní i zažranou špínu pro dokonale čisté prádlo.  Díky speciálně vyvinutým rozjasňujícím složkám fungují tablety skvěle i při nižší teplotě. Jsou vhodné pro praní bílého a stálobarevného prádla. Tablety jsou bez vůně.

Balení vydrží až na 32 pracích cyklů. Bezpečný pro domácí čističky a jímky.

Produkty Ecozone svým složením splňují přísné standardy UK Allergy Friendly Product a jsou vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku.

Doporučené použití: 1dávka praní = 1 tableta. Tabletu rozbalte dejte do bubnu pračky k prádlu.

Složení: Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Sulphate, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Tetraacetyl Ethylene Diamine, Coceth-7, Sulphuric Acid, Mono-C12–18-alkyl Esters, Polyethyleneglycol, Citric Acid, Zeolyte, Sodium-Imminodisuccinate, Soap, Enzymes,Talc, Sodium Salt, Polysiloxane, Polyvinylpyrrolidone, Perfume.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Cílem je snížit dopad používání čistícíh prostředků v domácnosti na životní prostředí – množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.

Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5% surovin přírodního původu a samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech

Hlavním cílem Ecozone je snižování dopadu na životní prostředí, proto složky produktů Ecozone jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%