Luxor 4L Color & Jeans (3 pack) – Prací gel 3x133 praní

Luxor 4L Color & Jeans (3 pack) – Prací gel 3x133 praní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Mega výhodné balení 3 kusů! Prací gel Luxor Color & Jeans je moderní prací prostředek. Obsahuje ochranný systém, který zabraňuje přenosu barev mezi textilem, díky čemuž zaručuje delší intenzitu barev. Nezanechává šmouhy a je šetrný k životnímu prostředí. Celý popis
Partner: MIMIO.cz
1 140 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
690 Kč
230 Kč/ks
-39%

Skladem u partnera 5+ kusů

31.1.2022 - 1.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MIMIO.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059884073

Popis

Nová technologie!

Prací gel Luxor Color & Jeans je produkt nejvyšší kvality patřící do řady Luxor, oceněný a uznávaný na západním trhu. Účinná receptura obsahující dva aktivní enzymy vám umožní odstranit nejodolnější nečistoty z kávy, čaje, krve, trávy, ovoce a tuků.

Jeho jedinečnost je ochranný systém, který zabraňuje přenosu barviv mezi textilem. Díky nejvyšší kvalitě produktu je produkt na trhu bezkonkurenční.

Šetrný k životnímu prostředí !

Prací gel Luxor Color & Jeans byl vytvořen s ohledem na životní prostředí. Jeho moderní receptura neobsahuje zeolity, fosfáty a fosfonáty, tyto zmíněné složky jsou těžko biologicky rozložitelné a škodlivé pro biologickou rozmanitost řek a jezer.

Prací gel Luxor Color & Jeans se navíc takřka zcela rozpustí již při 30 ° C (98% látek), díky čemuž je možné provádět efektivní praní a současně šetřit energii. Navíc produkt obsahuje přísady, které chrání pračku před vodním kamenem, což výrazně prodlužuje její životnost.

Extrémně efektivní !

Prací gel Luxor Color & Jeans je účinný a ekonomický produkt. Účinné praní lze provést s minimem koncentrátu, což šetří peníze z rozpočtu domácnosti. Jeden kanystr zvládne 133 praní.

Prací gel Luxor Color & Jeans – učinný již od 30 ° C,
Bez zeolitů, fosfátů a fosfonátů,
Efektivní a efektivní Díky 2 aktivním enzymům odstraňuje nejodolnější skvrny,
Zabraňuje přenosu barviv mezi textilem,
udržuje barvu