Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19371123

Samsung předem plněná pračka WW11BB944DGHS7 + záruka 20 let na motor

Samsung předem plněná pračka WW11BB944DGHS7 + záruka 20 let na motor

Volně stojící předem plněná pračka v energetické třídě A a bílém provedení s kapacitou pračky 11 kg na praní a displejem v češtině. Samsung WW11BB944DGHS7 disponuje hygienickým parním programem a má možnost ovládání přes přes Wi-Fi a aplikaci SmartThings. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt je momentálně nedostupný.
24 990 Kč
Zboží od: MALL
24 990 Kč
Nízká cena ověřena
Pravidelně ověřujeme více než 100 000 produktů a upravujeme cenu tak, abyste u nás mohli nakoupit co nejlevněji.
Doprava zdarma
S novou kartou za
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Popis

Digitální invertorový motor s 20letou zárukou

 • Tato záruka platí na vybrané modely automaticky a k jejímu uplatnění stačí na servisních místech předložit prodejní doklad (účtenku).
 • Digitální invertorový motor se vyznačuje skvělou energetickou účinností, minimálním hlukem a dlouhodobým výkonem. Oproti univerzálnímu motoru má nižší spotřebu energie a pyšní se vynikající životností.
20letá záruka na invertorový motor

Klíčové vlastnosti pračky Samsung WW11BB944DGHS7

 • Quick Drive
 • Cyklus Hygiene Steam
 • StayClean Drawer
 • Samočisticí funkce Drum Clean+
Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Inteligentní a úsporné praní nové generace

Moderní pračka s inovativní funkcí EcoBubble, jež ji umožňuje snížení spotřeby elektrické energie o až 70 % při současném zvýšení efektivity v odstraňování nečistot o až 24 %.Vytváří aktivní bubliny, které proniknou hlouběji do tkaniny a důkladně je očistí i od hluboko zažraných skvrn, možného zápachu a bakterií. Výsledkem bude dokonale čisté prádlo, které bude radost nosit a nižší energetické účty, jež vám vykouzlí úsměv na tváři.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Inovativní čištění podpořené pokročilými algoritmy

Funkce AI Wash je postavena na pokročilých algoritmech, které dokáží samostatně vyhodnotit váhu a jemnost textilií, a přitom neustále sledovat úroveň jejich znečištění. Systém řízený umělou inteligencí následně stanoví optimální poměr vody a pracího prášku, který bude dávka prádla během jednotlivých pracích kroků potřebovat. Vy tak budete mít vždy zaručen co nejšetrnější režim čištění.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Vysoká kapacita, která nepřekáží

Vyperte až 11 kg špinavého prádla, aniž byste zbytečně zabírali místo ve vaší domácnosti. Pračka má hloubku 60 cm jako standardní pračka, ovšem vnitřní rozměry má díky technologii SpaceMax mnohem větší. S takovou vlastností vám navíc ušetří čas a námahu, jelikož můžete vyprat více věcí najednou. To zároveň činí spotřebič energeticky úsporným.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Rychlá a šetrná péče

Pospícháte a potřebujete si rychle vyprat? S funkcí QuickDrive nebudete muset čekat dlouho, čas pracího cyklu vám totiž zkrátí až o polovinu. Kombinace dynamického otáčení bubnu s přidáním dodatečné vody vytvoří díky technologii Q-Bubble mnohem více bublin, které dokonale prostoupí všemi tkaninami a značně tak celý proces čištění urychlí. Vaše oblíbené kousky tak budou během chviličky opět bez poskvrnky a připraveny k dalšímu nošení.


Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Prací návyky na míru

Pamatuje si vaše zvyky při praní, doporučí nejvhodnější cykly a zobrazí důležité informace. To je jen několik praktických vychytávek, které funkce AI Control pračky Samsung nabízí. Při své činnosti využívá umělou inteligenci pro ještě efektivnější a úspornější proces praní. A pokud k tomu přidáte i oblíbenou aplikaci SmartThings, získáte arzenál šikovných pomocníků pro lepší plánování a řešení problémů.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Smart praní přímo z vašeho mobilu

Ovládejte svou pračku Samsung i na dálku s aplikací SmartThings. Ve svém telefonu budete moci kdykoliv zkontrolovat, kolik času vám zbývá, než se dopere spuštěný cyklus, případně si nastavíte přesnou hodinu ukončení, aby vám prádlo neleželo dlouhá hodiny v pračce a zbytečně nezatuchlo. Pokročilé řešení Energy vám zase pomůže s plánováním i řešením případných těžkostí. A Home Care navíc zajistí optimální péči o váš spotřebič.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Vypráno do 39 minut

Pračka je vybavena šikovnou funkcí Super Speed, díky které budete mít voňavé a čerstvě vyprané prádlo připravené do 39 minut. Další triáda praktických řešení jako je Quick Drive s dynamickým pohybem bubnu, Eco Bubble k odstranění i těch nejodolnějších skvrn a Speed Spray s intenzivnějším, kratším mácháním zvyšují kvalitu praní a ušetří vám množství času, který můžete strávit zábavněji než domácími pracemi.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Skvrny a bakterie se doslova vypaří

Parní starostlivost o prádlo ocení nejen alergici, ale i lidé, kteří si potrpí na vyšší hygienický standard. Cyklus Hygiene Steam vypouští ze dna bubnu horký proud páry, která důkladně pronikne do struktury tkanin a zbaví je až 99,9 % všech bakterií, alergenů, plísní, prachu a částeček pylu. Vy se tak budete moci každý den těšit z hebkého, svěžího a perfektně vypraného oblečení.


Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Dvojitá přihrádka s automatickým uvolňováním

Dejte sbohem otravnému měření ideálního množství pracího prášku a aviváže před každou novou várkou. Díky praktické funkci Auto Dispense se dvěma oddělenými přihrádkami si už nemusíte dělat starosti. Stačí je jen naplnit a o přiměřené a postupné dávkování během několika dalších praní se už postará samotná pračka.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Samočisticí funkce Drum Clean+

Předcházejte vzniku zdraví škodlivých plísní a zápachu pračky. Stačí, když se spolehnete na funkci Drum Clean+, která je schopná z bubnu odstranit až 99,9 % bakterií, a to i bez agresivních a drahých čisticích prostředků. Spotřebič využívá efektivní kombinaci namáčení a vysokorychlostního odstřeďování, díky které zmizí zachycené nečistoty i v těsnění okolo dvířek.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

S údržbou už si nemusíte lámat hlavu

Dejte sbohem usazeným zbytkům pracích přípravků a aviváže, aniž byste museli hnout prstem. Místo toho je tu StayClean Drawer, zásuvka, která se díky chytrému designu využívající vodní systém oplachování sama vyčistí a po doprání jednoduše odstraní pozůstatky použitých pracích prostředků.

Předem plněná pračka Samsung WW11BB944DGHS7

Zatočí i s těmi nejhoršími skvrnami

Precizní, ale zároveň citlivá péče o prádlo se skrývá za funkcí Bubble Soak. Ta pomocí aktivních bublin důkladně vyčistí každé vlákno a zbaví tak vaše oblečení i těch nejodolnějších nečistot. Ať už se polijete vínem, ušpiníte se v trávě nebo se omylem zraníte a potřísníte krví, pračka vás se svou jedinečnou technologií Bubble Soak podrží a vaše oblíbené kousky vypere tak, že budou čistotou jen zářit.


Programy

Bavlna
Eco 40–60
SuperSpeed
15 min rychlý
Za studena
Parní praní
Barvy
Vlna
Outdoor
Povlečení
Syntetika
Jemné
Máchání/odstřeďování
Vypouštění/odstřeďování,
Samočištění bubnu
Džíny
AI Wash
Tichý
Dětské
Funkční oblečení
Zamračený den
Košile
Ručníky

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

 • Volně stojící předem plněná pračka v bílém designu
 • QuickDrive – rychlé praní za 39 min bez kompromisu, funkce snižuje pracovní cyklus pračky až o 50 %
 • AI wash – precizní automatické dávkování pracího gelu pomocí 4 senzorů
 • SpaceMax – kapacita 11 kg v klasické 60 cm hloubce
 • AI EcoBubble – úsporné a výkonné praní v aktivní pěně
 • Parní program – pomocí páry odstraní 99,9% bakterií a alergenů
 • Tichý invertorový motor
 • Ovládání přes Wi-Fi a aplikaci SmartThings
 • Unikátní technologie Q-Bubble technology pak kombinuje dynamické otáčení bubnu s přidáním dodatečné vody, čímž vytvoří více bublin, které urychlí prostoupení pracího prášku všemi tkaninami
 • Displej v češtině
 • BESPOKE prémiové zpracování a design
 • Dvířka z tvrzeného skla

Dodávané příslušenství

 • Přívodní hadice
 • Odpadní hadice

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba el. energie 53 kWh/100 cyklů
Spotřeba vody 54 l/cyklus
Náplň 11 kg
Maximální otáčky 1400 ot./min
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Barva Bílá

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.