CRV CODDA S1P polobotky
1 226 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní polobotky s kovovou tužinkou a podrážkou rezistentní olejům.

CRV ISSEY BLUE S1P polobotky
993 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní polobotky s nekovovou tužinkou a podrážkou rezistentní olejům.

Panda PANDA PANTERA S3 polobotky
923 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní obuv s ocelovou tužinkou i stélkou odolnou propíchnutí a podrážkou rezistentní kyselinám a olejům.

Bennon Bezpečnostní polobotky Spacer S1P modrá/šedá 36
1 044 Kč

Lehká a velmi vzdušná bezpečnostní polobotka sportovního střihu, vybavená flexibilní nekovovou planžetou proti propíchnutí. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou.

Bennon Pracovní poloboty Orlando XTR O1 39
1 202 Kč

Moderní polobotka sportovního charakteru vhodná do vnitřních i venkovních provozů i pro volný čas. Obuv na nástřikové podešvi PU/PU je opatřená reflexními prvky.

Adamant Pracovní poloboty Cooper O1 černá 37
571 Kč

Lehká a vzdušná taktická polobotka sportovního střihu. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou strukturou aplikovanou na povrchu. Obuv je opatřena nástřikovou podešví.

Bennon Bezpečnostní poloboty Orlando XTR S3 35
1 281 Kč

Moderní polobotka bezpečnostního charakteru vhodná do vnitřních i venkovních provozů. Obuv je na nástřikové podešvi PU/pryž a je opatřená reflexními prvky. Obuv je vybavena tužinkou se skelnými vlákny a kevlarovou planžetou.

Bennon Bezpečnostní poloboty Russel S1P černá 40
1 084 Kč

Extra pohodlná obuv s širokou hliníkovou tužinkou a tkaným svrškem z vysoce odolných syntetických vláken. Díky speciální konstrukci vrchové části se obuv snadno přizpůsobí přirozené anatomii nohy uživatele a zajistí mu tak dokonalé pohodlí.

Bennon Pracovní polobotky Torpedo O1 modrá 38
1 153 Kč

Sportovní polobotka vyrobená pomocí moderní technologie SAFE&AIR. Bezpečnostní varianta S1P je vybavená hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Díky phylonové lepené podešvi je obuv lehčí než běžné modely na nástřikové podešvi PU/PU.

Bennon Bezpečnostní poloboty Rebel S1P ESD 37
1 833 Kč

Sportovní otevřená polobotka vyrobená z lehkých moderních materiálů. Vybavená uzavíracím systémem ATOP pro pevné a rychlé zajištění obuvi, který šetří čas a zvyšuje bezpečnost. Obuv je také vybavena hliníkovou tužinkou a kevlarovou.

Bennon Bezpečnostní poloboty Taurus S1 36
847 Kč

Moderní bezpečnostní polobotka se vzdušným kombinovaným svrškem z veluru a nylonu na nástřikové podešvi PU/PU, vhodná pro práci v suchém venkovním i vnitřním prostředí. Obuv je opatřena výraznými reflexními prvky a ocelovou.

Bennon Pracovní polobotky Spacer O1 modrá/šedá 37
995 Kč

Lehká a velmi vzdušná pracovní polobotka sportovního střihu. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou strukturou aplikovanou na povrchu. Obuv je opatřena nástřikovou podeš

Bennon Ultralehkí bezpečnostní polobty Stinger S3 ESD 36
1 971 Kč

Ultra lehká S3 polobotka s nadčasovým designem, která je vhodná do vnitřních i venkovních a také do EPA prostorů. Obsahuje NANO tužinku z inovativního materiálu z karbonových vláken, díky kterému tužinka disponuje velmi lehkou váhou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: