Uvex Pracovní polobotky Uvex 1 S2
2 967 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vvoděodolná, prodyšná, mimořádně lehká a ohebná pracovní obuv s bezpečnostní špicí nejnovější generace Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu.

Uvex Perforované pracovní polobotky Uvex 1 S1
2 902 Kč
+ doprava zdarma

Bezpečnostní obuv nejvyšší kvality. Mimořádně lehké, ohebné, poskytují boční stabilitu i stabilitu proti vymknutí kotníku, jsou vysoce-prodyšné a díky technologii Uvex Climazone regulují vnitřní teplotu pro maximální pohodlí.

Bennon Ultralehká bezpečnostní polobotka Vectra S1P ESD Metal Free
1 407 Kč

Ultralehká bezpečnostní S1P polobotka, nejlehčí ve své třídě v naší nabídce. Vybavena NANO tužinkou s karbonovými vlákny a inovativní planžetou LIFLEX, která vám díky své velmi nízké váze a extrémní ohebnosti usnadní váš pracovní život.

Bennon Bezpečnostní poloboty Orlando XTR S3
1 382 Kč

Moderní polobotka bezpečnostního charakteru vhodná do vnitřních i venkovních provozů. Obuv je na nástřikové podešvi PU/pryž a je opatřená reflexními prvky. Obuv je vybavena tužinkou se skelnými vlákny a kevlarovou planžetou.

Bennon Bezpečnostní polobotky s tužinkou Arano S3 ESD NM Low
1 360 Kč

Vysoce komfortní polobotka bez kovových součástí vybavena kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou. Maximální komfort je poskytnout díky speciální vkládací stélce Activa, která aktivuje podélnou a příčnou klenbu. Vhodná do EPA prostorů.

Bennon Bezpečnostní polobotka s tužinkou Lumino S1P ESD NM LOW
1 350 Kč

Vysoce bezpečnostní a komfortní polobotka S1P na vlastní vyvinuté podešvi Cronus. Svršek je zpracovaný pomocí technologie VOLT-REX a zajišťuje značnou viditelnost již z dálky. Obuv bez kovových součástí, kompozitná tužinka a kevlar planžeta

Bennon Pracovní poloboty Orlando XTR O1
1 298 Kč

Moderní polobotka sportovního charakteru vhodná do vnitřních i venkovních provozů i pro volný čas. Obuv na nástřikové podešvi PU/PU je opatřená reflexními prvky.

Adamant Pracovní polobotka Alegro O1P ESD Low
735 Kč

Atraktivní lehká polobotka sportovního charakteru vhodná pro všestranné použití při práci i ve volném čase. Jsou vhodné do EPA provozů vyžadujících antistatické vlastnosti ESD. Kevlarová planžeta.

Adamant Taktické poloboty Cooper O1
628 Kč

Lehká a vzdušná taktická polobotka sportovního střihu. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou strukturou aplikovanou na povrchu. Obuv je opatřena nástřikovou podešví.

Adamant Bezpečnostní polobotky s tužinkou Knitter S1 ESD Low
621 Kč

Bezpečnostní polobotka kategorie S1 ESD. Svršek je vyroben z textilní pleteniny, tudíž je svou prodyšností vhodný celoročně do vnitřních a suchých prostor. Pro lepší ochranu přední části chodidla je obuv vybavena ocelovou tužinkou.

Adamant Bezpečnostní polobotky Spencer S1P
753 Kč

Lehká, vzdušná polobotka vybavená ocelovou tužinkou a proti propichovou planžetou. Obuv je vhodná pro nejrůznější druhy vnitřních i venkovních suchých provozů.

Bennon Ultralehkí bezpečnostní poloboty Stinger S3 ESD
2 125 Kč
+ doprava zdarma

Ultra lehká S3 polobotka s nadčasovým designem, která je vhodná do vnitřních i venkovních a také do EPA prostorů. Obsahuje NANO tužinku z inovativního materiálu z karbonových vláken, díky kterému tužinka disponuje velmi lehkou váhou.

Uvex Pracovní polobotky Motion Light S1
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Patří mezi pracovní obuv nejvyšší kvality. Oceníte: uzavřenou patu s Uvex Anti-twist systémem pro maximální stabilitu a ochranu před podvrtnutím kotníku, extrémně lehkou a ohebnou protiskluzovou a samočisticí ergonomickou podrážku.

Bennon Bezpečnostní polobotka Nux S1P ESD NM Low
931 Kč

Lehká bezpečnostní polobotka bez kovových součástí, vybavená reflexními prvky v oblasti Achillovy šlachy a na šněrovadle. Protiskluzné vlastnosti SRC, je vybavena kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou.

Bennon Protiskluzové návleky na obuv Crampon Yetti
229 Kč

Nesmeky pro pracovníky, sportovce, turisty, děti i seniory. Jsou vyrobeny z kvalitního pryžového materiálu, drží pevně na obuvi, jsou odolné proti mrazu a jiným povětrnostním podmínkám. Důmyslná konstrukce kovových hrotů. Snadná údržba.

Bennon Bezpečnostní polobotky Rebel S1P
1 570 Kč

Sportovní otevřená polobotka vyrobená z lehkých moderních materiálů. Bezpečnostní varianta je vybavena hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou.

Bennon Bezpečnostní pracovní poloboty Farmis S3
944 Kč

Pohodlná, lehká a zároveň pevná a odolná polobotka farmářkového typu vhodná pro všestranné využití při práci i volném čase. Varianta S3 je vybavena ocelovou tužinkou a planžetou.

Adamant Bezpečnostní polobotky Classic S1
523 Kč

Lehká a pevná polobotka vhodná do vnitřních i venkovních provozů. Světlá podešev nezanechává stopy na podlaze. Varianta S1 obsahuje ocelovou bezpečnostní tužinku.

Bennon Bezpečnostní polobotky s tužinkou Marx S3 ESD NM Low
1 635 Kč

Ultralehká bezpečnostní obuv s označením S3 vhodná do vnitřních i venkovních a také do EPA prostorů. Obsahuje NANO tužinku z inovativního materiálu z karbonových vláken, díky kterému tužinka disponuje velmi nízkou váhou.

Bennon Bezpečnostní polobotky Spacer S1P
1 097 Kč

Lehká a velmi vzdušná bezpečnostní polobotka sportovního střihu, vybavená flexibilní nekovovou planžetou proti propíchnutí. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou.

Bennon Bezpečnostní polobotky Sportis S1P
1 241 Kč

Moderní bezpečnostní polobotka sportovního typu určená pro práci ve vnitřních i suchých venkovních provozech. Obuv je vybavena ocelovou tužinkou a kevlarovou planžetou.

Bennon Bezpečnostní poloboty Rebel S1P ESD
1 988 Kč

Sportovní otevřená polobotka vyrobená z lehkých moderních materiálů. Vybavená uzavíracím systémem ATOP pro pevné a rychlé zajištění obuvi, který šetří čas a zvyšuje bezpečnost. Obuv je také vybavena hliníkovou tužinkou a kevlarovou.

Bennon Pracovní polobotky Farmis O1
900 Kč

Pohodlná, lehká a zároveň pevná a odolná polobotka farmářkového typu vhodná pro všestranné využití při práci i volném čase.

Cerva Bezpečnostní polobotka s tužinkou XT MF S3 SRC
783 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní polobotka s nekovovou tužinkou a kompozitní stélkou proti propíchnutí. PU / PU podešev odolná pohonným hmotám a olejům a svrškem z kůže. Obuv bez kovových součástí – metal free. Dostupné až do velikosti 50.

Panda Safety Pracovní polobotky Strong Professional Pantera O2 SRC
1 003 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unisex pracovní obuv bez tužinky, s antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě, voděodolným svrškem z prodyšné kůže a reflexními komponenty pro zvýšení viditelnosti.

Uvex Perforované pracovní polobotky Motion Light S1
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lehká a prodyšná obuv z perforované kůže s prodyšnou textilní podšívkou. Svému nositeli poskytují pohodlí i díky měkce čalouněnému jazyku, čalouněnému hornímu okraji a i díky extrémně pohodlné antistatické vyjímatelné vložce.

CRV Bezpečnostní polobotka s tužinkou Toolik MF S1P HRO SRA
1 873 Kč

Bezpečnostní polobotka sportovního designu s kompozitní tužinkou a kevlarovou stélkou odolnou proti propíchnutí. Protiskluzová a olejiodoPU/guma podrážka. Svršek z prodyšného textilu a semiše. Absorpce energie v patě – Air Bag.

Panda Safety Bezpečnostní polobotka s tužinkou Izotta S1P SRC
1 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní unisex polobotka s kovovou tužinkou a stélkou odolnou proti propíchnutí. PU/PU samočistící podrážka odolná pohonným hmotám, absorpcí energie v patě, vysoká odolnost proti ukoluznutí. Svršek z kvalitní přírodní kůže Crazy horse.

Panda Safety Bezpečnostní polobotky s tužinkou Strada S1 SRC
773 Kč

Bezpečnostní polobotky unisex s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou podrážkou odolnou pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže. Dostupné i v malých i ve velkých velikostech od 35 do 50.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pracovní polobotky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pracovní polobotky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pracovní polobotky akce.