Pharma Activ TNG rouška textilní 3-vrstvá růžová 1 ks vel. M

Pharma Activ TNG rouška textilní 3-vrstvá růžová 1 ks vel. M


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

TNG rouška textilní 3-vrstvá  Textilní 3-vrstvá rouška je tvořena svrchní látkou vyrobenou za použití technologie výrobcem označované jako NANO YARN, antibakteriální textilie. Svrchní tkanina roušky vykazuje podobné vlastnosti jako nanofiltr.   Další dvě vnitřní vrstvy jsou tvořeny 100% bavlnou. Celý popis

173
173 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100038775034

Popis

Popis produktu

TNG rouška textilní 3-vrstvá 

Textilní 3-vrstvá rouška je tvořena svrchní látkou vyrobenou za použití technologie výrobcem označované jako NANO YARN, antibakteriální textilie. Svrchní tkanina roušky vykazuje podobné vlastnosti jako nanofiltr. 

Další dvě vnitřní vrstvy jsou tvořeny 100% bavlnou.

Rozborem provedeným v České republice/Univerzita v Hradci Králové/ bylo ověřeno, že rouška je z materiálu, který má tak husté tkanivo, které zachytí prach a další částice v řádech desítek/stovek nanometrů, mikrometrické částice a více. Jedná se v podstatě o filtr, který zachytí částice velikosti desítek až stovek nm.

Díky svým vlastnostem a kvalitě byly roušky TNG vybrány jako základ pro výzkum a vývoj inteligentní roušky na UHK, která bude monitorovat tělesné funkce.

Velikost: M (obvod hlavy 45–55cm)

Výrobce: TNG Investment and Trading Joint Stock Company No. 434/1, Floor 6, Bac Kan Street, Hoang Van Thu Ward, Thai Nguyen City, Thai Nguyen Province, Vietnam

ISO 13485:2016

Testováno: Intertek Testing Services Taiwan, Ltd., TUV Rheinland Vietnam Co, Ltd.

VÝHODY ROUŠKY:

  • Unikátní 3D stabilita
  • Drží tvar a nemačká se
  • Je lehká a prodyšná
  • Vhodná i pro alergiky, astmatiky a osoby se sníženou imunitou
  • Chrání proti UV záření
  • Chrání před alergeny, roztoči, pyly a smogem
  • Odvádí vlhko a pot
  • Zůstáva antibakteriální i po 40 čištění
  • vhodná i pro sportovní a outdoorové akivity
Rouška se skládá ze 3 vrstev: Vnější vrstva 100% polyester, svrchní účinná látka z materiálu NANOYARN antibakteriální textilie. Tkanina chrání uživatele před UV zářením. Střední vrstva je prachotěsná 100% bavlna. Vnitřní vrstva 100% bavlna s nepromokavou úpravou. Jak používat:

Rouška se užívá nasazením na obličej. Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí textilních elastických úchytů. Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze elastické textilní úchyty. Dotekem na plochu roušky může dojít ke kontaminaci nežádoucími částicemi. Roušku z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty, nedotýkejte se její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem.

Roušku je možno použít opakovaně po jejím vyčištění. Čištění se provádí běžným praním a sušením. Při procesu čištění a praní nevystavujte roušku vyšším teplotám než 30 °C.

Upozornění:

Zboží z hygienických důvodů není možné vrátit ani vyměnit!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ ochranné pracovní pomůcky rouška