Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054002581

YWSH Respirátor FFP2 NR černý 20 ks

YWSH Respirátor FFP2 NR černý 20 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
YWSH černý respirátor FFP2 NR. Zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% částic. Příjemný materiál, který nedráždí pokožku. Celý popis
299 Kč
14,95 Kč/ks
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
14,95 Kč/ks
Levněji s novou kartou za

18.5.2022 - 19.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Respirátor je vhodný jako ochrana proti Covid-19, který se označuje také jako koronavirus. Na ochranu dýchání jsou v takových případech určeny respirátory a ochranné pomůcky s typem filtru alespoň FFP2. Zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic.

Velikost respirátoru je univerzální pro dospělé osoby. Filtruje více než 95 % bakterií a virů v souladu se třídou ochrany FFP2 částice o velikosti od 0,3 μm. V době, kdy se světem šíří koronavirus Covid-19 (2019-nCoV), je používání ochranných masek důležité. Chráníte tak sebe i své okolí.

Návod k použití

1. Otevřete masku, abyste vytvořili svorku nosu nahoře, a oběma rukama vytáhněte ušní pásky.

2. Přidržte masku proti bradě, aby zcela zakryla nos a ústa. Stahovací pásky si vytáhněte za uši a upravte je tak, abyste se cítili pohodlně.

3. Oběma rukama upravte tvar nosní spony. Položte prsty doprostřed nosní spony a zatlačte ji dovnitř, přičemž prsty pohybujte po obou stranách nosní spony, dokud nebude zatlačena tak, aby lícovala s nosem. (Pokud budete mít sponku na nose uzavřenou pouze jednou rukou, může to ovlivnit těsnost masky).

4. Masku zakryjte rukou a energicky vydechněte. Pokud cítíte, že z nosní spony uniká vzduch, je nutné nosní sponu utáhnout; pokud vzduch uniká z okraje masky, upravte čelenku, abyste zajistili těsnost.

FFP2 EN 149: 2001 CE 2163

Před použitím zkontrolujte, zda není poškozený obal masky a zda jsou neporušené součásti. V případě jakýchkoli skvrn nebo poškození okamžitě přestaňte používat.

Technické parametry:

– Složení respirátoru: bavlna, netkaná látka, upevňovací popruhy

- Třída ochrany: FFP2

– Filtruje: bakterie, viry, prach, aerosol, kouř, smog

– Velikost: 165mm*105mm, pro dospělé osoby

V balení je 20 kusů respirátorů, respirátory jsou hygienicky baleny po 1 kusu.

Respirátory jsou určené k jednorázovému použití.