Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Giftisimo Ruční vánoční přání – zlaté vločky
119 Kč

Vánoční přání v klasické bílo-zlaté kombinaci s vločkami a nápisem Veselé Vánoce. Největší vločky mají uprostřed krystalky, které se ve světle krásně třpytí.


Giftisimo Ruční vánoční přání – vínové cesmíny
119 Kč

Přání ve vínové barvě s nápisem Veselé Vánoce. Z tmavého pozadí vystupují listy cesmíny. Celé přání rozjasňuje malý zlatý stromeček s krystalkem a dva překřížené provázky.


Giftisimo Ruční vánoční přání – červená ozdoba
119 Kč

99 Kč

Přání s nápisem Šťastné a veselé Vánoce. Hlavním motivem jsou květiny uspořádané do tvaru vánoční ozdoby, která jako by visela z horního okraje. Ozdoba je doplněná červenou mašličkou.


Giftisimo Ruční vánoční přání – zasněžené stromečky
119 Kč

Modro-bílá kombinace tohoto přání už na první pohled připomíná zimní krajinu. Přání zdobí bílá mašlička s krystalkem uprostřed, další krystalky jsou přímo na papíře. Nápis Veselé Vánoce je umístěn netradičně vlevo.


Giftisimo Narozeninové přání "Vše nej"
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální, ručně vyráběné přáníčko k narozeninám. Na přáníčku je text: " Vše nej "Rozměry: 13,5cm x 13,5cm


Giftisimo Ruční vánoční přání – cesmínový věnec
119 Kč

Přání s nápisem Šťastné a veselé, který je umístěný uprostřed cesmínového věnce. Červené krystalky imitují cesmínové bobulky. Červený podklad a zajímavý, krasopisný font, dodávají přání ten správný vánoční nádech.


Giftisimo Ruční vánoční přání - červené se stromečkem
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vánoční přání, které dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Na přání je embosovaný vánoční stromeček ozdobený zlatými a červenými krystalky a zlatou hvězdičkou. Darováním tohoto přání popřejete Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.


Giftisimo Ruční vánoční přání – krajina s jelenem
119 Kč

99 Kč

Vánoční přání jako vykrojené ze zimní přírody. Na zasněžené krajině s jelenem jsou malé zlatavé krystalky, které se ve světle krásně třpytí. Bílo-zlatá kombinace a nápis Veselé Vánoce se hodí ke každé příležitosti.