Delphin Naviják Odysea 10000

Značka: Delphin Náš kód: 100002102008

Partnerský prodejDoprava zdarma

Delphin Naviják Odysea 10000

Delphin ODYSEA je masivním naviják s velkokapacitní kovovou cívkou. Na jedno otočení kličky, dokáže ODYSEA navinout přes 1m vlasce či šňůry. Je předurčen pro lov na větší vzdálenosti. Celý popis

1744

1 744 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 1 923 Kč, Ušetříte 179 Kč (9 %)

Popis

Popis produktu

Delphin ODYSEA je masivním naviják s velkokapacitní kovovou cívkou.

Na jedno otočení kličky, dokáže ODYSEA navinout přes 1m vlasce či šňůry. Je předurčen pro lov na větší vzdálenosti. ODYSEA je osazena „Power Drag“ brzdou, která dokáže zcela zabrzdit cívku na jedno pootočení vrchní brzdy. V praxi to znamená, že vhodným nastavením brzdy před lovem, dokáže rybář během zdolávání pracovat v ROZMED „čtvrt“ otáčky brzdy, což jistě každý ocení při náhlých výpadech ryby. 34mm brzdové podložky garantují plynulý rozběh brzdy bez jakéhokoliv zadrhávání. Tělo navijáku je vyrobeno z tvrzeného plastu.

Vnitřní část byla navržena tak, aby ani při vysokém zatížení neměl rybář pocit, že se mu tělo navijáku „ohýbá“. Vnitřek odysea je postaven na spolehlivém šnekové převodu. Jemný chod zajišťuje šest ložisek s následujícím umístěním: 2ks na vnitřním ozubení, 2ks pro zajištění a hladký chod šnekového hřídele, dvě masivní ložiska na hlavní ose, plus sedmé „jednocestné“ ložisko. Součástí každého navijáku je tzv.servisný balíček, který obsahuje „Power Drag“ brzdu a náhradní aretační šroub rukojeti.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Model
Velikost 100
Kapacita 850 m/0,30 mm
Převod 4,6:1
Počet ložisek 7
Hmotnost 585 g
Náhradní cívky