My Best Home Přehoz na postel BOHO 03 200x220 cm
1 049 Kč 982 Kč

Přehoz na postel v něžném BOHO stylu – lapače snů zahřeje a ozvláštní každou ložnici nebo obývací pokoj. Přehoz značky MyBestHome o rozměrech 200 × 220 cm je vyroben z polyesteru, jednotlivé části jsou spojeny tepelným svařováním, což zaručí vysokou životnost.

My Best Home Přehoz na postel GISELA růžová 220 x 240 cm
1 299 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Moderní přehoz přes postel ve starorůžové barvě osvěží interiér a dodá luxus vašemu lůžku. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz GISELA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel LOTTA 200 x 220 cm
1 179 Kč 1 100 Kč
+ doprava zdarma

Moderní přehoz přes postel s motivem listů osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz LOTTA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel PERLA mátová 220 x 240 cm
1 399 Kč 1 231 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní přehoz přes postel v mátové barvě olemovaný prýmkem s bambulkami osvěží interiér a dodá luxus vašemu lůžku. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz GISELA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel GISELA modrá 220 x 240 cm
1 299 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní přehoz přes postel v nádherné tmavě modré barvě osvěží interiér a dodá luxus vašemu lůžku. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz GISELA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel JENIFER "Beautiful Rose", 220 x 240 cm
1 149 Kč 996 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní přehoz přes postel s motivem růží osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz JENIFER od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel PERLA béžová 220 x 240 cm
1 399 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Moderní přehoz přes postel v béžové barvě olemovaný prýmkem s bambulkami osvěží interiér a dodá luxus vašemu lůžku. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz GISELA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz PATCHWORK, 140×200 cm béžová
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný přehoz na postel značky My Best Home s oblíbeným motivem Patchworkbéžové barvě. Krásně ochrání vaši postel i povlečení před vyblednutím a poničením. Rozzařte vzhled vaší ložnice tímto úžasným a originálním doplňkem v nadčasových barvách. Navíc bude vaše postel vždy rychle ustlaná. Přehoz na dvoulůžko o rozměru 200×220 cm je vyroben ve vysoké kvalitě.

My Best Home Přehoz na postel BOHO TOP, 200x220 cm
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přehoz na postel BOHO TOP od značky My Best Home vnese do vaší ložnice barvu a s ní sny a radost. Vysoce kvalitní potisk je dozdoben plyšovými kuličkami. Přehoz vyrobený z kvalitního polyesteru příjemného na dotek je pospolu spojen tepelným svařováním, což zajišťuje jeho dlouhou životnost.

My Best Home Přehoz na postel AXEL 220x240 cm zelená
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Postel máte díky přehozu ustlanou a dokonale upravenou. Přehozy Vám ušetří práci se stlaním a úklidem. Oboustranný přehoz na postel se zajímavými a trendovými barvami na dvoulůžko rozměru 220×240 cm.

My Best Home Přehoz na postel JENIFER růžové květy, 220 x 240 cm
1 149 Kč 999 Kč

Moderní přehoz přes postel s motivem květin osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz JENIFER od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel PERLA růžová 220 x 240 cm
1 399 Kč 1 231 Kč
+ doprava zdarma

Moderní přehoz přes postel v růžové barvě olemovaný prýmkem s bambulkami osvěží interiér a dodá luxus vašemu lůžku. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz GISELA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz PATCHWORK, 200x220 cm šedá
629 Kč

Nádherný přehoz na postel značky My Best Home s oblíbeným motivem Patchworkšedé barvě. Krásně ochrání vaši postel i povlečení před vyblednutím a poničením. Rozzařte vzhled vaší ložnice tímto úžasným a originálním doplňkem v nadčasových barvách. Navíc bude vaše postel vždy rychle ustlaná. Přehoz má rozměr 200×220 cm a je vyroben ve vysoké kvalitě.

My Best Home Přehoz na postel AMIRA 220 x 240 cm
1 199 Kč 1 081 Kč
+ doprava zdarma

Moderní oboustranný přehoz přes postel se sametovým efektem osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz AMIRA od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel PEGGY, 220 x 240 cm
1 149 Kč 996 Kč

Moderní přehoz přes postel ve veselých barvách osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz PEGGY od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel ARTEMIS, 220 x 240 cm
1 149 Kč 996 Kč

Moderní přehoz přes postel s květinovým lemem osvěží interiér a dodá barvu bíle povlečeným peřinám. Použitý materiál je kvalitní a hebký na dotek. Přehoz ARTEMIS od značky My Best Home plní nejen dekorační funkci, ale také zakrývá špatně ustlané peřiny a chrání je před prachem.

My Best Home Přehoz na postel BOHO 200 x 220 cm
1 049 Kč 982 Kč

Přehoz na postel s něžným BOHO ornamentem zahřeje a ozvláštní každou ložnici nebo obývací pokoj. Přehoz značky MyBestHome o rozměrech 200 × 220 cm je vyroben z polyesteru, jednotlivé části jsou spojeny tepelným svařováním, což zaručí vysokou životnost.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Přehozy na postel.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Přehozy na postel výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Přehozy na postel akce.