Armac přepěťová ochrana Multi M3, 3x zásuvka, FR, vypínač, 1,5m, černá

Armac přepěťová ochrana Multi M3, 3x zásuvka, FR, vypínač, 1,5m, černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přepěťová ochrana s vypínačem vhodná pro ochranu domácích elektrických spotřebičů a kancelářské techniky, 3× chráněná klasická zásuvka, ochranný jistič 10 A, délka kabelu 1,5 metru. Rozměry 285 × 60 × 50 mm, hmotnost bez napájecí šňůry 226 g. Celý popis
Partner: CZC.CZ
329 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
319 Kč

Skladem u partnera 5 kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067962029

Popis

Armac Multi M3

Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným proudovým a napěťovým rázům, šířících se po elektrických vodičích.

  • přepěťová ochrana s vypínačem
  • 3× zásuvka pro dostatečné množství spotřebičů
  • kvalitní zpracování

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Za jakých situací přepěťovou ochranu oceníte

Všeobecně rozšířeným faktem bývá, že přepěťová ochrana je nejvíce zapotřebí při bouřkách, kdy hrozí nebezpečí úderu bleskem a následné šíření vzniklého přepětí po elektrickém vedení. Armac však vaše spotřebiče ochrání i od přepětí vzniklého od špatně zapojeného, nebo rozbitého přístroje. O ochranu se postará 10 ampérový jistič, který zajistí včasné odpojení přístrojů od elektrické sítě.

Jaké přístroje a kolik můžete připojit

Přepěťová ochrana je vybavena třemi klasickými zásuvkami s kolíkem. Díky tomu budete moci připojit dostatečné množství domácích spotřebičů, jako jsou počítače, notebooky, kancelářská technika a nejrůznější další elektrospotřebiče.

Klíčové vlastnosti

Přepěťová ochrana Armac Multi M3 s vypínačem vhodná pro ochranu domácích elektrických spotřebičů a kancelářské techniky, 3× chráněná klasická zásuvka, ochranný jistič 10 A, délka kabelu 1,5 metru. Rozměry 285 × 60 × 50 mm, hmotnost bez napájecí šňůry 226 g.