Spinder XPLORER+ nosič kol - 3 kola

Značka: Náš kód: 100004444210

Partnerský prodejDoprava zdarma

Spinder XPLORER+ nosič kol - 3 kola

Novinkou na našem trhu je prémiový, precizně navržen nosič kol na auto od Holandského výrobce s montáží na tažné zařízení. Produkt nabízí exkluzivně nejjednodušší systém uchycení kol a díky kompaktním rozměrům umožní majiteli snadnou obsluhu. Celý popis

10990
10 990 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 14 490 Kč, Ušetříte 3 500 Kč (24 %)
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004444210

Popis

Popis produktu

Novinkou v naší nabídce je tento kompaktní a moderně vypadající nosič kol na tažné zařízení od výrobce z krajiny kol, který nabízí majiteli výbornou kvalitu s důrazem na každý detail.

Absolutně špičkové dílenské zpracování a celkový estetický dojem na vašem autě zvýrazní zde použité materiály, ze kterých je vyroben.

Nosič kol Spinder XPLORER je určen pro převoz 2 kol (nebo 3 kol s dokoupením adaptéru 91749 – vybrat z nabídky výše) o maximální celkové nosnosti 60 Kg, a který je plně kompatibilní a ideální na převoz elektrokol a taktéž kol s karbonovým rámem.

Unikátní systém uchycení bicyklu umožní majitelům karbonových kol jejich bezpečný převoz.

Jeho kompaktní rozměry umožňují rychlou a snadnou montáž/demontáž s tažného zařízení a jednoduché uskladnění, když se nosič nepoužívá.

Sklopný mechanismus s dostatečným rádiusem sklopení dovolí bezproblémový přístup do zavazadlového prostoru automobilu.

Samozřejmostí je dvojité uzamčení převážených kol s bezpečnostními zámky integrovanými do svorek v ramenou a také zámek v pákovém mechanismu, což umožní uzamčení nosiče k automobilu.

Zadní duplikované osvětlení na nosiči má zabudované couvací světlo i světlo do mlhy.

Nosič Spinder Xplorer + 2 – bike je vyroben z hliníkové slitiny v kombinaci s černými plastovými prvky a je připraven k použití přímo z krabice.

Součástí balení je adaptér 13/7 pól. elektrickou zásuvku na vozidle.


Důležité:Tento produkt je vhodný pro převoz kol s karbonovým rámem a také elektrokol.

Také je důležité vědět, že bezpečnost je absolutně prvořadá při používání jakýchkoli nosičů kol. Před jízdou vždy zkontrolujte své zařízení, ujistěte se, že je vše správně nainstalováno a dotaženo. Vaše kolo bude v bezpečí, pokud bude nosič kol nainstalován a používán správně. Všechny nosiče od jakéhokoliv výrobce mají své hmotnostní limity a tyto nesmějí být překročeny.

Produktové video


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Maximální počet jízdních kol 3
Typ nosiče kol nosič kol pro tažná zařízení
Uzamykatelný ano
Sklopný ano
Hmotnost 17 kg
Nosnost 60 kg