Zateplení přepravky tyrkysová

Značka: Náš kód: 100006553447

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zateplení přepravky tyrkysová

Zateplení přepravky Petee je třívrstvé, vodotěsný a větru odolné. Poskytuje ochranu i za silného deště. Zimní izolace o tloušťce 3 cm zajišťuje tepelný komfort a zabraňuje ochlazování interiéru. Rozměr 50 Celý popis

481

481 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100006553447

Popis

Popis produktu

Tento produkt je skutečně nutné mít na podzimní a zimní sezónu, abyste ochránili svého mazlíčka před nepřízní počasí. Zateplení přepravky Petee je třívrstvé, vodotěsný a větru odolné. Poskytuje ochranu i za silného deště. Zimní izolace o tloušťce 3 cm zajišťuje tepelný komfort a zabraňuje ochlazování interiéru. Odolná a teplá tkanina zevnitř je dalším oteplovacím prvkem. Samozřejmostí jsou silné zipy a široká lišta na překrytí na ochranu proti větru.

Zateplení přepravky Petee – nezbytná věc na podzim a v zimě.

Nejen v případě citlivých nebo nemocných koček a psů může teplotní rozdíl mezi naším bytem a studeným zimním vzduchem dosáhnout 20 i více stupňů. Toto samozřejmě nejsou vhodné podmínky pro přepravu psů a koček.

Zateplení přepravky Petee je třívrstvé. Z vnějšku je látka Oxford, která je vodotěsná a větru odolná, a to i za silného deště. Zimní izolace o tloušťce 3 cm zajišťuje tepelný komfort a zabraňuje ochlazování interiéru. Pěkná a teplá velurová tkanina zevnitř je dalším oteplovacím prvkem. Ochrana proti větru na silných zipech po celé výšce a šířce zateplení přepravky. Zateplení přepravky Petee je snadné jak vložit, tak i vyjmout. Samozřejmostí jsou silné zipy a široká lišta na překrytí na ochranu proti větru.

Tento typ zateplení přepravky Petee má univerzální velikost a je vhodná pro všechny přepravky pro psy a kočky o rozměru 50×35×35 cm. Zateplení přepravky Petee je o něco větší než tyto rozměry, aby se zachovala vůle a zajistila se větší cirkulace vzduchu uvnitř.

Příklady přepravek, se kterými jsou velikostně kompatibilní :

  • Trixie Capri I
  • Pet Cargo Cabrio
  • Atlas Ferplastu 10
  • Catit White Tiger Voyageur I

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

modrá/tyrkysová
Délka 50 cm
Šířka 35 cm
Výška 35 cm