NiDū Zátěžová přikrývka pro dospělé 7,0kg zelená

NiDū Zátěžová přikrývka pro dospělé 7,0kg zelená

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Zátěžová přikrývka má terapeutické účinky, je užitečná i pro lidi s diagnózou autismu, při stresu, nespavosti, úzkosti, záchvatech paniky, syndromu neklidných nohou, hyperaktivitě či poruchách pozornosti. Nidū byla vyvinuta ve spolupráci s odborným týmem speciálních pedagogů a fyzioterapeutů. Celý popis
6 899 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Widerio

Skladem u partnera 5+ kusů

23.6.2021 - 24.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Widerio

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100048467982

Popis

Zátěžové přikrývky využívají koncept Deep Touch Pressure, čili hloubkovou dotykovou stimulaci. Nidū® vám pomůže dobře se vyspat a vy si během dne můžete užívat více času na život.

  • Vhodná pro osoby od 40 kg
  • Rozměry: 200 × 140 cm
  • Složení: 100% Bavlna
  • Výplň: 100% Polyester / Skleněné mikrokuličky
  • Váha: 7kg
  • Barva: zelená

Zátěžová přikrývka je vhodná pro všechny, kteří hledají zklidnění a komu záleží na kvalitnějším spánku. Tlak vytvořený váhou přikrývky na vašem těle způsobuje uvolnění serotoninu a dopaminu, díky čemuž se uklidníte a cítíte se lépe.

Zátěžové přikrývky jsou užitečné nejen při stabilizaci spánku, ale i při regulaci negativního chování u pacientů s některými poruchami duševního zdraví. Zmírňují symptomy a různé negativní stavy, včetně úzkosti, záchvatů paniky, nespavosti, syndromu neklidných nohou, autismu, hyperaktivity či poruch pozornosti.

Pokud přikrývkou zakrýváme jinou osobu, je důležité, abychom ji přikryli nejdříve maximálně do výšky hrudníku. Pokud dotyčné osobě nebude tlak způsobovat nepříjemné pocity, může si přikrýt hrudník a i ramena. Důležitá je zvolena zátěž přikrývky vhodná pro konkrétní osobu.

Naše prikrývky pri dospělých vyrábíme v rozpětí 4 kg až 9 kg. Nidū® dětské přikrývky existují ve dvou verzích – 2,5 kg a 3 kg. Doporučuje se, aby přikrývka vážila cca. 10% z hmotnosti dětského uživatele. Potřebujete poradit s výběrem hmotnosti přikrývky? Vyplňte krátký dotazník a odpověď vám přijde obratem.

Kompletní nabídka Nidū®, i pro dospělé: https://www.mall.cz/znacka/nidu


Proč Nidū®

Přikrývka je téměř z osmdesáti procent vyrobena ručně. Zbytek výroby zajišťují průmyslové šicí stroje. Na šití používáme jadernou nit, která se pro svou extrémní odolnost používá například i při šití technického oblečení a oděvů pro horolezce. Je aplikována dvojitým prošíváním, abychom maximalizovali životnost přikrývky. Používáme vysoce kvalitní hustě tkanou textilii, aby přikrývka s vysokou hmotností vydržela praní a dlouhodobé používání.

Zátěžové přikrývky jsou plněny hypoalergenními skleněnými mikrokuličkami, které jsou menší než 1 mm. To umožňuje dokonalé rozložení hmotnosti a zátěžová přikrývka ještě více přiléhá k povrchu těla, což pomáhá hlubokému dotykovému tlaku. Komůrky, v nichž jsou mikroguôčky, jsou opatřeny ochrannou vrstvou, aby se zabránilo jejich rozptýlení v případě možného poškození povrchu.

Zakládáme si na prémiové kvalitě. Abychom docílili kýžený efekt, je důležitá kvalita v každé vrstvě. Povrch tvoří super jemný plyš a chladivá strana ze 100% bavlny. Vnitřek sestává z termoregulačního rouna, dvou vrstev netkané textilie a základem výplně jsou skleněné antialergenní mikrokuličky odolné vůči vlhkosti.

Má terapeutické účinky. Užitečná i pro lidi s diagnózou autismu, při stresu, nespavosti, úzkosti, záchvatech paniky, syndromu neklidných nohou, hyperaktivitě či poruchách pozornosti. byla vyvinuta ve spolupráci s odborným týmem speciálních pedagogů a fyzioterapeutů.

Jako objetí. Zavinutí se do přikrývky Nidū® lze přirovnat k pevnému lidskému dotyku. Doslova vás „obejme“ a vy se uvolníte. Tlak přikrývky, stejně jako objetí, zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu, které odpovídají za dobrou náladu. Naše tělo tak dostává pokyn uklidnit se a cítit se dobře. Díky tomu budete lépe spát a během dne podáte lepší výkon. Přídavnou váhu přikrývky mají na svědomí skleněné antialergenní mikrokuličky, které se díky komorovému systému šití rozloží po celé délce přikrývky a vytvářejí tak rovnoměrný tlak na svaly, šlachy a kosti, čímž se zabrání přetížení a brnění končetin. Tlak stimuluje receptory CNS a tělo reagují zvýšenou tvorbou neurotransmiterů.

Příjemná na dotek i na pohled. Při navrhování našich přikrývek klademe důraz na použité materiály. V případě vrchní hřejivé vrstvy jsme se inspirovali principem hipoterapie, která je založena na dotyku pacienta se srstí zvířete. Zvolili jsme proto typ látky, která připomíná vlastnosti koňské srsti. Psychologie barev také hraje významnou roli. Výběrem neutrálních jednobarevných barev se snažíme zabránit prestimulovaniu a podpořit relaxační efekt přikrývek Nidū®. Díky kombinaci vrchní hřejivé vrstvy ze super jemného plyše a chladivé strany ze 100% bavlny lze přikrývku používat během celého roku.

Užitečná pro každého. Kromě pohodlí a lepšího spánku pomůže zmírnit i některé nepříjemné stavy, včetně stresu, nespavosti, úzkosti, záchvatech paniky, syndromu neklidných nohou, hyperaktivitě či poruchách pozornosti. Můžete se do ní zavinout před spaním, při čtení, sledování televize či si ji položit na kolena během práce. Je také mimořádně účinnou pomůckou při regeneraci svalů a úlevě od bolesti, což ocení především aktivní sportovci. Přikrývka pomáhá regulovat negativní chování u pacientů s některými duševními chorobami, uklidňuje, tělu udává hranice a uzemňuje. Kromě toho je Nidū® obzvlášť užitečná pro děti s poruchami autistického spektra, které touží po dotyku a tlaku objetí, ale nejsou schopny tolerovat běžné fyzické projevy od svých blízkých.