Etape Přilba Comp VIP černá
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská přilba v pánském/unisex provedení, nabízí vysoký komfort a funkčnost. Vyrobena je moderní technologií In-mold a je vybavena 12 ventilačními otvory s možností regulace a hlavně odnímatelným visorem FlexVision. Ten plně nahrazuje lyžařské brýle, 100% chrání proti UV záření a díky své fotochromatické funkci se dokáže přizpůsobit aktuálním světelným podmínkám v rozsahu filtru S1 – S3. Je odnímatelný a velmi snadno se s ním manipuluje i s lyžařskými rukavicemi. Funkčnost, vysoká kvalita provedení i smysl pro detail je vše co můžete od této přilby očekávat. Všechny lyžařské i snowboardové přilby Etape jsou schváleny podle evropské normy EN 1077 (ČSN EN 1077).

Etape Comp Pro
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přilba na lyžování a snowboarding disponuje integrovaným zorníkem v kategorii S2. Konstrukce In-Mold vytváří lehkou, odolnou a bezpečnou helmu. Je opatřena 12 ventilačními otvory pro zajištění dobrého odvětrávání. Etape Comp Pro má měkké kryty uší.

Etape Phoenix Pro
1 790 Kč 1 489 Kč

Přilba na lyžování a snowboarding disponuje integrovaným zorníkem v kategorii S2 a příjemnou povrchovou úpravou Soft Touch. Konstrukce In-Mold vytváří lehkou, odolnou a bezpečnou helmu. Je opatřena 10 ventilačními otvory pro zajištění dobrého odvětrávání. Etape Phoenix Pro má měkké kryty uší.

Etape Phoenix ST
1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Helma na lyžování, jejíž hlavní výhodou je nízká hmotnost. Vyrobena technologií In-mold, spočívající v umístění stlačeného polystyrenu do skořepiny. Celkem 10 ventilačních otvorů. Měkčené krytky uší. Upínací systém QFS. Povrchová úprava Soft Touch. Etape Phoenix ST má pohodlnou výstelku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pánské přilby na lyže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pánské přilby na lyže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pánské přilby na lyže akce.