Atomic Savor Visor Stereo 19/20 modrá L /59-63/

Atomic Savor Visor Stereo 19/20 modrá L /59-63/


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lyžařská helma Atomic Savor Visor Stereo je helma s integrovaným visorem S2, nepotřebujete již brýle. Stylová přilba s brýlemi v jednom je praktickou součástí každého lyžaře. Přilba je zhotovena z odolného jádra, které poskytuje vysokou ochranu před nárazy. Systém Live Fit se okamžitě přizpůsobí … Celý popis

3940
3 940 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera poslední 1 kus
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020043585

Popis

Popis produktu

Lyžařská helma Atomic Savor Visor Stereo je helma s integrovaným visorem S2, nepotřebujete již brýle. Stylová přilba s brýlemi v jednom je praktickou součástí každého lyžaře. Přilba je zhotovena z odolného jádra, které poskytuje vysokou ochranu před nárazy. Systém Live Fit se okamžitě přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Samozřejmostí je ochrana proti slunci, systém větrání a nechybí ani ochrana uší s teplou podšívkou.

n LIVE FIT
n Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se.
n ABS HARD SHELL
n Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnosti.
n AIRCON
n Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu.
n ADJUSTABLE VISOR SETTING
n Systém helmy s nastavitelným visorem. Můžete přepnout mezi normální polohou Vision, kdy spodní okraj visoru zůstane blízko obličeje a helmy pro těsné uzavření a skvělé vertikální zorné pole. Druhá poloha je OTG, kdy se hledí o 8mm oddálí od obličeje a vznikne tím dostatečný prostor pro brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě.
n HOLO CORE
n Tato jedinečná konstrukce typu „karton od vajec“ vytváří rozšířenou deformační zónu pro maximální absorpce otřesů. Dodává se s ventilačními otvory, takže je lehčí a také ventiluje.
n 360 FIT SYSTEM
n Tento system vám umožní si uzpůsobit helmu dle tvaru hlavy.
n STEREO TECHNOLOGY
n  
n Devět vrstev vysoce kvalitního zrcadlového povlaku, zvýšení ochrany před oslněním a snížení únavy očí, podání

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

modrá
Velikost L /59-63/