Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Skladem


Připínací penis vibrační - Draco Purple
1 995 Kč
+ doprava zdarma

Draco je připínací penis z velmi příjemného materiálu. Má nastavitelné pásky pro pohodlné nošení a 7 vibračních programů.


Připínací penis - Bull power
1 006 Kč

704 Kč

BULL POWER je připínací latexový penis s nylonovým popruhem. Hloubka návleku je 10 cm a průměr 3 cm uvnitř. Tato pomůcka dokáže uspokojit i tu nejnáročnější ženu.


Sada připínacích penisů - Strap on black
1 869 Kč

1 308 Kč
+ doprava zdarma

Čtyřdílná připínací souprava v černém provedení se skládá z páskových slip, které mají na boku utahovací kroužky. Délka realistického dilda je 16 cm a průměr 3,5 cm, délka análního dilda je 15 cm a průměr 1,5–2,5 cm a délka G-bod dilda je 15 cm a průměr 3,5 cm. Dilda nejsou dutá, přesto je tento strap-on vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže.


Sada připínacích penisů - Strap on colour
1 869 Kč

1 308 Kč
+ doprava zdarma

Čtyřdílná připínací souprava v barevném provedení se skládá z páskových kalhotek, které mají na boku utahovací kroužky a tři připínací gelová dilda. Červené s rozšířenou špičkou má délku 19 cm a průměr 3 cm, transparentní zahnuté je v délce 19 cm a průměrem 2 – 4,5 cm, modré dildo v podobě kuliček je v délce 20 cm a průměrem 2,5 – 4 cm. Dilda nejsou dutá, přesto je tento strap-on vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže.


Připínací penis - Strap on-Shag me Skin
1 031 Kč

722 Kč

Připínací penis pro ženy s realistickým tvarem v tělové barvě s upevněním na tělo v podobě postroje (nastavitelné nylonové pásky).


Připínací penis - Switch
1 031 Kč

722 Kč

Připínací penis pro ženy z černého měkkého latexu. Je vhodný nejen k lesbickým, ale i heterosexuálním hrátkám. Je vybaven řemínky, které umožňují pevné uchycení k tělu.


Připínací penis - SO-REAL
1 344 Kč

941 Kč

Připínací penis pro ženy v životní velikosti s varlaty s černými nastavitelnými nylonovým kalhotkami. Připínací penis z pružného a příjemného materiálu tělové barvy. Penis s varlaty je realistický a propracovaný. Dodává se s černými kalhotkami, které umožňují jeho připevnění na tělo. Velikost kalhotek lze nastavit popruhy, které poskytují dostatečnou oporu. Tento penis je určen hlavně pro ženy. Je vhodný nejen k lesbickým, ale i heterosexuálním hrátkám.


Sada připínacích penisů - Bad Kitty Strap-on purple
1 800 Kč

1 260 Kč
+ doprava zdarma

Sada 3 realistických dild s přísavkami ve fialovém provedení. Sada obsahuje dildo (délka 18 cm, průměr 2,9 – 4 cm), anální dildo (délka 17 cm, průměr 1,9 – 2,9 cm) a dildo pro stimulaci G-bodu (délka 17 cm, průměr 2,7 – 4,2 cm) a páskové kalhotky s nastavitelnými popruhy v univerzální velikosti.


Připínací penis - Queeny love black strap on
1 306 Kč

914 Kč

Připínací vibrační penis s nastavitelnými kalhotkama z imitace kůže s předním otvorem pro vložení realistického vibračního penisu.


Připínací penis - Magic Flesh Strap-On
1 231 Kč

862 Kč

Tělový připínací penis z realistického materiálu, který svojí strukturou se imituje lidskou pokožku. Dildo není pevně spojeno s kalhotkami (zasunuje se do otvoru v kalhotkách), lze jej odepnout a používat i samostatně. Velikost kalhotek v pase nastavitelná.